lek. dent. Barbara Rączka

Chirurg stomatolog

Do gabinetu Pani Doktor trafiłem z polecenia. Jestem niezmiernie zadowolony z opieki stomatologicznej i efektu pracy. Podziwiam fachowość i wiedzę merytoryczną, ale także zdecydowanie w działaniu. Polecam!!

Przestrzegam przed leczeniem i protetyka u panstwa Rączka! Zniszczyli zeby, przez co trzeba bylo jak narazie jeden usunac. Korony za 4,5 tys. po konsultacji z dwoma protetykami poszly do wyrzucenia, poniewaz ich noszenie powodowalo przewlekly stan zapalny dziasel. Zeby leczone byly kanalowo bez wykonania ani jednego zdjecia rtg! Wszystko jest teraz do ponownego leczenia kanalowego. Przestrzegam!