Odkąd wyprowadziłąm się ze SZczecina, nie mogę znalezc swojego gino. Nie znalazł sie jeszcze zaden, ktory moglby chociaz w polowie zastąpić p.Rajewska. Cudowna kobieta, lekarz!

Rewelacyjne podejście do pacjentki, brak zbędnych badań, wszystko dokładnie i w zrozumiały spośó tłumaczy, do tego jest po prostu bardzo miłym człowiekiem, praktycznie zawsze uśmiechnięta i zawsze mająca czas dla pacjentki

Pani Doktor ma specjalizacje II stopnia w swoim zawodzie.Dla mnie to wzór dla młodszego pokolenia lekarzy.Dzięki niej wyszłam cało po pierwszym porodzie i szczęśliwie donosiłam drugą ciąże.Odebrała mi poród i po mimo ciężkich komplikacji w trakcie cięcia wszystko zakończyło się szczęśliwie.Ma czas dla pacjentki i jej problemu,niezbywa,nie krzyczy i jest cierpliwa.Potrafi w nocy przyjść i zapytać się czy wszystko dobrze.I najważniejsze każda pacjentka jest dla niej jednakowo ważna nie ma podziału pacjentka z gabinetu i z przychodni czyli prywatna i państwowa.Dziękuje Pani doktor za wszystko i niech Bóg Panią błogosławi.

Moja ginekolog od lat. Najbardziej cenię w Niej jej spokój i cierpliwość, chociaż wiem ile ją to musi kosztować (sama jestem lekarzem), ale pacjentka czuje się bezpiecznie.

Pani dr Barbara Rajewska jest lekarzem godnym polecenia. W miły i kulturalny sposób przeprowadza badanie. Zawsze odpowie na wszelkie pytania. Polecam.

Pani dr jest zdecydowanie kompetentną i doświadczoną osobą, moge ja z czystym sumieniem polecic. Ceny nie sa zbyt wygorowane wiec jesli chcecie miec fachowa i serdeczna opieke to zapraszam. Doradzi, wytlumaczy i wyleczy!

Bardzo miła i kompetentna. Wszystko dokładnie tłumaczy, nie zbywa pacjenta szczerze polecam!

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Szczecin"?

Katarzyna Oronowicz

ul. Szafera 24a
Szczecin
Prywatny Gabinet Lekarski
Milczańska 6 lok. 5
70-117 Szczecin

Katarzyna Strojny

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Prawobrzeże - Medyk"
ul.Kostki Napierskiego 6c, 70-783 Szczecin
70-783 Szczecin