lekarz Barbara Rutka

Neurolog

Witam. Pani doktor ma sporo ocen negatywnych. Trafiłam tu z polecenia i chciałam się przekonać czy to prawda. Ja dzisiaj byłam na wizycie po raz pierwszy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. Po pierwsze pani doktor czyta po nazwisku w kolejności zgodnie z umówioną godziną. Po drugie fachowy wywiad, cierpliwość w wytłumaczeniu kwestii leczenia i leków. A po trzecie naprawdę bardzo miła rozmowa. Nie ma problemu z wypisaniem skierowań na badania czy rehabilitację. Na koniec nie odniosłam ani przez chwilę wrażenia, że zajmuje za dużo czasu,co niestety zdarza się bardzo często. Ja ...

Po drugie fachowy wywiad, cierpliwość w wytłumaczeniu kwestii leczenia i leków.
A po trzecie naprawdę bardzo miła rozmowa.
Nie ma problemu z wypisaniem skierowań na badania czy rehabilitację.
Ja jestem zadowolona i polecam.

Jestem wieloletnią pacjentką Pani dr. Zawsze poświęca czas na to żeby prawidłowo zbadać. Jeżeli trzeba zleca badania. Do lekarza idę po to żeby leczył, a nie głaskał po głowie. Porównanie mam, ponieważ miałam styczność z kilkoma neurologami, Pani dr wypada całkiem nieźle.

Bardzo nie miła, mało empatyczna lekarka. Tłumaczy jakby chciała a nie mogła. Nie można nic dobrego powiedzieć, nie polecam!

Witam, jestem bardzo zadowolony że miałem przyjemność poznać panią doktor i być jej pacjentem może jest surowa i stanowcza, ale ma bardzo fachowe podejście do sprawy. Wcześniej byłem u trzech innych neurologów i przy tej pani doktor to byli laicy. Pozdrawiam Artur.

Kontakt z tą Panią był bardzo nieprzyjemny. Odnosi się do pacjenta z wyższością, potrafi powiedzieć cytuję "Nie będę z Panią dyskutować" bardzo nieprzyjemnym tonem w momencie kiedy chciałam się dopytać, po czym potrafi wyprzeć się wszystkiego co powiedziała. Ponadto zaczęła krzyczeć i nie dopuszczała do głosu. Jest osobą arogancką, nieżyczliwą w dodatku bardzo złośliwą, która robi wszystko na przekór pacjentowi, z nadmiernie przerośniętym ego. Z całego serca nie polecam tej Pani, radzę omijać ją szerokim łukiem i nie dać nabierać się na fałszywą życzliwość.

Nie polecam tej pani absolutnie.Brak profesjonalnego podejścia do pacjenta. Życzę powodzenia wszystkim którzy mają zamiar iść do tej niby lekarki.