lekarz Barbara Sieklicka

2,4
2,2
2,2
2,1

Nie wiem skąd takie negatywne opinie ale prawda jest taka, ilu ludzi tyle opinii. Szkoda tylko, że nikt nie ma odwagi się podpisać.. To tak jak zaobserwowałam na poczekalni, ludzie krytykują a na wizytę czekają i wchodza jakby nigdy nic ... Trochę dziwne jest to, że człowiek neguje a i tak idzie choć uważa ,że ta Pani nie potrafi pomóc... W moich oczach i w mojej opinii Pani Sieklicka jest bardzo miłym , dobrym lekarzem. Ma podejście do pacjenta , nigdy nie zdarzyło mi się ,by była w stosunku do ...

W moich oczach i w mojej opinii Pani Sieklicka jest bardzo miłym , dobrym lekarzem. Ma podejście do pacjenta , nigdy nie zdarzyło mi się ,by była w stosunku do mnie negatywnie nastawiona. Wizyta przebiega zawsze w miłej atmosferze. Moim zdaniem wywiad szczegółowo przeprowadzony, potrzebne badania wykonane, zawsze wysłucha co ma się do powiedzenia, doradzi. Na wizytę aż "chce się iść". Z całego serca polecam Panią neurolog :)

P.S Dla jasności, szukałam neurologa i tą Panią polecili mi moi znajomi.

Jestem na NIE pod każdym względem. Wszystko na 0, a przede wszystkim podejście do pacjenta i uprzejmość a na dodatek ta pani (bo dla mnie nie powinna być lekarzem) dopowiada do innych lekarzy rzeczy, których człowiek nie mówi.

Pani doktor pomyliła chyba zawody. Nie potrafi nawet zebrać wywiadu, lekceważy informacje od innych lekarzy i dolegliwości pacjenta. Popukala mloteczkiem i stwierdziła ze wszystko jest ok, przepisala leki i kazała przyjść na kontrol po 2 miesiącach. Ale co jest najgorsze... Informowalam że po porodzie nasilily się dolegliwości, a Pani przepisala leki których nie można stosować w czasie karmienia nie pytając nawet w jaki sposób karmię... Co by było gdyby biorąc leki nasenne i uspokajające karmilabym 3 miesięczne niemowlę:/ poza tym poszłam z dolegliwościami wzrokowymi więc nie rozumiem przepisanych leków. Zdecydowanie nie polecam!

nie polecam tej pani bardzo niemiła, nieuprzejma, kto panią tu skierował? tj poradnia neurologiczna (jakby lekarz, który dał skierowanie tego nie wiedział) przykre wrażenia i brak pomocy to efekt wizyty u pani dr!

Witam, przeczytałam wszystkie wpisy i niestety z większością z nich się zgadzam. Dziwią mnie pozytywne opinie i tak sobie myślę (to tylko moje zdanie i może błędne), że sama Pani Sieklicka je pisała, lub ktoś z jej rodziny jej w tym pomagał. Znam wiele osób w Sierpcu, którzy nigdy już tej pani nie odwiedzą ze swoimi problemami. Przykro jest niestety, że tacy ludzie biorą się za leczenie, a przecież lekarz powinien być powiernikiem swojego pacjenta, a swój zawód traktować jak misję. Wstyd Pani "doktor".

Wstyd Pani "doktor".

cóż, nie każdemu człowiek jest w stanie dogodzić, może Pani dr czasem potrafi szybko i dosadnie coś powiedzieć, ale w końcu nie jest od tego, żeby głaskać po rączkach i się miło uśmiechać, tylko żeby zbadać, diagnozować i powiedzieć, co dalej,co moim zdaniem robi sprawnie i fachowo. Poza tym Pani dr nie jest cudotwórcą, tylko lekarzem, więc nie każdego chorego uzdrowi i sprawi, że będzie piękny, młody i bogaty. Byłam u wielu neurologów, każdy patrzy na swoją małą część jaką się zajmuje,głowę, kręgosłup, natomiast Pani dr potrafi zbadać całego człowieka i dać cenne wskazówki, nie tylko jako neurolog, ale jako internista. Pani dr jest szczera i jak jest źle czy wiele lepiej nie będzie to po prostu to mówi, ale ja to odbieram jako atut. STANOWCZO nie zgadzam się z opinią, że student ma większą wiedzę - bo sama nieraz się przekonałam o ogromnej wiedzy Pani dr i intuicji neurologa, popartej doświadczeniem pracy w szpitalu i przychodni. Bardzo konkretna, nie owija w bawełnę. Gdy ktoś z mojej rodziny będzie potrzebował pomocy neurologa to na pewno polecę Panią dr!

Zupełnie nie rozumiem poniższych komentarzy, czy naprawdę oceniamy tą samą osobę? Jestem pacjentem pani doktor ok. 10 lat. Leczy całą moją rodzinę i wszyscy są zadowoleni. Uważam, że ma ogromną wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem. Jedyny minus jest taki, że dr Sieklicka bardzo dużo pracuje i prywatnie przyjmuje chyba jedynie we wtorki. Może czasem jest po prostu przemęczona? W końcu każdy z nas ma prawo do gorszego dnia... Pacjenci też nie są święci ;)

bardzo nieuprzejma i odpychająca osobowość

bardzo nieuprzejma i odpychająca osobowość

Pani Sieklicka jest opryskliwa w stosunku do pacjentów i robi wielką łaskę przyjmując chorych i niezależnie, czy to w przychodni, czy w szpitalu. Obecnie chodzę na rehabilitację i tam rozmawiam z innymi pacjentami i wiem że moja opinia o Pani Sieklickiej nie jest osamotniona.

Zgadzam się w pełni z poprzednią opinią i dodam od siebie parafrazując Bogusława Lindę" to zły lekarz jest".