lekarz Barbara Stachowiak-Kolosko

Pediatra

leczę u niej swoją córeczkę, Pani Doktor jest zawsze pomocna, każda uwaga rodzica jest analizowana i brana pod uwagę przy zlecaniu badań dzięki temu rodzic jest pewien że diagnoza jest rzetelna - potwierdza to opinie powyższe o kompleksowości badania, nawet przy przy zwykłej infekcji; w przypadku gdy sama nie jest w stanie prowadzić choroby kieruje do najlepszych specjalistów, ma ogromną praktykę kliniczną co nie jest bez znaczenia przy stawianiu diagnozy. Lekarz z powołania i wspaniały człowiek.

Wspanialy lekarz, ma podejscie do dzieciaczkow, sumiennie wykonana praca, dziecko przy zwyklej kontrolnej wizycie przebadane jest doslownie od golw do stopy.

Super podejście do dziecka,cierpliwa,wszystko wytłumaczy i BARDZO SUMIENNIE BADA DZIECKO:)a to mi się wydaje bardzo ważne.POLECAM!!

polecam, lekarz z doświadczeniem, rzetelny i kompetentny, wzbudza zaufanie

polecam, lekarz z doświadczeniem, rzetelny i kompetentny, wzbudza zaufanie

Lekarz z powołania w 100 % rzetelny,kompetentny.Wzbudza zaufanie.Polecam wszystkim z czystym sumieniem tego lekarza.

Wciąż poszukujesz "Pediatra Dzierżoniów"?

Kościuszki 108a lok. 20
50-048 Wrocław
ulica Miernicza 5
58-200 Dzierżoniów
NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ " EWA CHRZANOWSKA, KRYSTYNA WOLAŃSKA, PAWEŁ CHRZANOWSKI S.C.
OS. TĘCZOWE 12A

Miernicza 3
Dzierżoniów
OS. TĘCZOWE 12A
58-200 Dzierżoniów
Lekarsko - Rehabilitacyjna Przychodnia Rodzinna "AMICUS".
Staszica 27