lekarz Barbara Świąder-Skrzydło

Zdecydowanie POLECAM! Jednak młode pokolenie lekarzy jest jakby wrażliwsze i uprzejmiejsze od starszych koleżanek i kolegów po fachu. Pani Doktor, pomimo młodego wieku jest świetnie wykształconą osobą, a jej fachowość i kompetencje pozwalają przypuszczać, że jej kariera medyczna nie zakończy się na lokalnym ośrodku zdrowia. No i nie sposób nie wspomnieć o tym szczerym uśmiechu, który zaraża największego ponuraka! :)

Młoda kobieta o przemiłej aparycji i fachowym podejściu do pacjenta. Nareszcie lekarz który wysłuchał co mam do powiedzenia i postawił trafną diagnozę. Polecam.

Świetna Pani doktor. Zawsze poświęci swój czas, nigdy nie zbywa. Kieruje na badania i jest bardzo uprzejma. Polecam serdecznie