lekarz Barbara Tutka

Dermatolog

2,5
2,6

Nie polecam, brak zainteresowania pacjentem. Zgłosiłam się ze zmianami skóry głowy u córki, Pani Doktor nawet nie raczyła zajrzeć. Zapytała czy córka nie ma wszy a jeśli nie to pewnie łupież. Diagnoza w punkt. Szkoda czasu.

Nie polecam, brak zainteresowania pacjentem.
Zapytała czy córka nie ma wszy a jeśli nie to pewnie łupież.
Diagnoza w punkt.
Szkoda czasu.

Byłam przed chwilą na wizycie u Pani Doktor i serdecznie polecam ! Świetne podejście do pacjenta, miła i wyrozumiała pod względem doboru szybkiego terminu wizyty. Wywiad i badanie bardzo dokładne. Pani doktor wszystko wytłumaczyła: przyczyny, zalecane leczenie, dobór leków. Według mnie najlepszy dermatolog w okolicy. Szczerze wszystkim polecam !

Pani doktor bardzo uprzejma. Okazała zainteresowanie. Przeprowadziła b.dokładny wywiad. Poinformowała o planie leczenia i udzieliła informacji co do przapisanych leków. Więcej takich lekarzy. Dziękuję

Pani doktor bardzo uprzejma.
Okazała zainteresowanie.
Przeprowadziła b.dokładny wywiad.
Więcej takich lekarzy.
Dziękuję

Brak kompetencji u tego lekarza, nieprzyjemna i nie szanująca pacjenta. Nie polecam tego lekarza.

Brak kompetencji u tego lekarza, nieprzyjemna i nie szanująca pacjenta.
Nie polecam tego lekarza.

Pani doktor bardzo niemiła niestety wizyty u niej to strata czasu nic nie pomogła na schorzenie nie polecam

Pani Doktor bardzo profesjonalna i uprzejma. Interesuje ją stan i samopoczucie pacjenta, dokładnie dobiera odpowiednie leczenie. Pani z recepcji również bardzo miła i pomocna.

Pani Doktor bardzo profesjonalna i uprzejma.

Nie polecam . Pani doktor stawia diagnozę na podstawie bardzo ogólnego wywiadu bez jakichkolwiek badań czy chociażby zobaczenia chorego miejsca.

nie poleca. moje problemy na skórze oglądała z odległości około 1,5 metra dodam ze te plamki są nie widoczne z takiej odległości. No ale mniejsza z tym może ma sokoli wzrok... Nie polecam pani doktor ponieważ olewa pacjenta, nic nie można się dowiedzieć... burknie coś pod nosem i tyle. chodziłam do niej ponad pół roku... jej leki nic nie pomagały..;/ kazała byc co 2 tyg. na wizycie a okazało się że raz w miesiącu wystarczy się pokazać jeśli leki nie przynoszą skutków.

jest naprawde swietnym dermatologiem mialam problemy ze skora pani doktor mi zapisala lek i pomoglo mi w 4dni dziekuje pani

Totalna porażka ta BABA to chyba zapomniała po co jest lekarzem zero zainteresowania chorobą przepisuje te same leki na różne dolegliwości skórne tylko pod innymi nazwami i na dodatek nie omawia szczegółowo ich stosowania a po półtora roku kuracji efektu nie widać więc ta baba stwierdziła że trzeba się z tą chorobą pogodzić na dodatek dodam że nawet nie zajrzała w miejsce chorobowe. Więc ja się pytam na chłopski rozum jak można tak podchodzić do pacjenta i jak można leczyć chorobę nawet nie wiedząc jaką. Totalny BAN na tą osobę.