lekarz Bartłomiej Balak

Bardzo dobry lekarz chirurg . Wykonywał u mnie operację na jelitach . Wszystko w najlepszym porządku . . Polecam wszystkim.

Dziękuję Panie Doktorze . Pańska cierpliwość w obsłudze pacjentów jest wzorem do naśladowania dla innych chirurgów. Polecam innym chorym . Wdzięczny Marcin Z.

Wdzięczny Marcin Z.

Ciepły i przemiły ,fachowiec jako lekarz. Mimo ,że był bardzo zmęczony pozostał i operował przepuklinę . Podziwiam go . Przyjeżdża aż z Lublina . Dziękuję. Marian B .

Marian B .

Bardzo uprzejmy i miły lekarz, bardzo dobry chirurg, operował u mnie ropny wyrostek, po zabiegu przyszedł ipoinformował o przebiegu operacji.Gorąco polecam lekarza.Wdzięczna pacjentka z Ostrowca Św.

Bardzo miły ,spokojny , wyjaśni przyczynę choroby , . Operował mnie . Interesuje się i opiekuje pacjentem - sprytny jako chirurg . Polecam z całą odpowiedzialnością.

Bardzo dobry chirurg. Przemily . Polecam z pełna odpowiedzialnością. Wyjaśni problem . Bardzo cierpliwy . Wdzięczna pacjentka

Wdzięczna pacjentka