Lekarze Puławy

lek. med. Ewa Przedpełska-Koma

Lekarz medycyny pracy, Gastroenterolog

Kochanowskiego 9a
24-100 Puławy

przewspanialy lekarz przewspaniala kobieta moja cudowna przyszla terapeltka alkholozmu
Puławy Psychiatra lekarz Tomasz Wilk

lekarz Tomasz Wilk

Psychiatra

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 1
aleja Al. Królewska 15
24-100 Puławy

Nie polecam tego lekarza przepisywal mi sertraline i powiedział że nawet jak bym przedawkowal to nic się nie stanie. A stalo się bo dziś jestem w psychozie schizofrenicznej
Opinia dodana przez: Pawel

dr n. med. Jerzy Berbecki

Neurolog

Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny
ul. Wróblewskiego 3/5A 24-100 Puławy
Puławy

Przez kilka lat borykaliśmy się z częstymi zasłabnięciami córki z powodu których wielokrotnie trafialiśmy do SOR. Córka była też konsultowana przez wielu specjalistów w przychodniach , mieliśmy wrażenie , że jesteśmy zbywani. Problem nie znikał, a wręcz nasilał się. Córka musiała zrezygnować z pracy, jazdy samochodem i powoli zaczęła się wycofywać z życia. W końcu trafiliśmy do Pana Dr Berbeckiego. Przede wszystkim zebrał dokładny wywiad i zlecił badania (EEG, rezonans ...
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Andrzej Baj

Chirurg ogólny

Gościńczyk 5 lok. 3
Puławy

Pan Doktor to wspaniały człowiek i kompetentny specjalista. Zabieg wykonał wzorowo, bezboleśnie. Polecam wszystkim z całego serca!
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Roman Chwedorowicz

Neurolog

Przychodnia Specjalistyczna
Partyzantów 43
24-100 Puławy

Lekarz bardzo uprzejmy, kompetentny i sama wizyta czysta przyjemność. Zleca badania by znaleść przyczynę bólu, a nie go zabija poprzez leki. Wytłumaczy dlaczego akurat takie leki przepisuje, a nie inne. Jedyny malutki minus jest taki, ze w Instytucie jak przyjmuje pomimo umówionej godziny prawie zawsze jest jest opóźnienie, ale wizyta wszystko wynagradza. :-)
Opinia dodana przez: Karolina Peciak

lekarz Jacek Banaś

Ginekolog położnik, Ginekolog

Internus

24-100 Puławy

Chodzę do tego lekarza około 8 lat. W tym czasie miałam robiony zabieg zamrażania nadżerki . Dzięki fachowemu podejściu nadżerka się nie odnowiła, a ja jestem w mojej 1 ciąży. Nadal tylko i wyłącznie chodzę do dr. Banasia i polecam!
Opinia dodana przez: Magda

dr n. med. Edyta Tokarska

Ortodonta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej-Centrum Stomatologii Estetycznej ORTO-PLUS s.c. Edyta Tokarska, Janusz Gąsiorowski
Partyzantów 40/6
24-100 Puławy

W zupełności polecam Panią doktor. Konkretna, uprzejma, godna zaufania. Obecnie prowadzi moje leczenie aparatem stałym, jestem bardzo zadowolona z efektów i obsługi. Polecam!
Opinia dodana przez: Gość

lekarz Krzysztof Doroszewski

Ortopeda

Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAL" Spółka z o.o.
ulica Kołłątja 18
24-100 Puławy

Po pół roku po przepisaniu się do innego lekarza został stwierdzony mi poważny problem z kolanem. Pomimo sygnałów że coś jest nie tak, sprawa została przez ocenianego lekarza olana. Brak szacunku do pacjenta, brak kultury. Brak jakiejkolwiek rzeczowości w temacie.
Opinia dodana przez: KRZYSZTOF

lekarz Elżbieta Lewtak-Sidor

Pediatra, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
Wojska Polskiego 1/53B
24-100 Puławy

Pani doktor leczy moje dzieci od lat.Jest kompetentna,cierpliwa,ma dużą wiedzę i zawsze stawia trafne diagnozy.

lekarz Tadeusz Palec

Urolog

vitamed
ul Kołątaja15/10
24-120 Puławy

Niezwykle wrażliwy na problemy pacjenta specjalista, właściwą diagnozę postawił po rzetelnym urologicznym badaniu i przeprowadził mnie z sukcesem przez cały proces leczenia. Jestem bardzo wdzięczny Panu doktorowi!
Opinia dodana przez: Jan