Lekarze Puławy

lekarz Tomasz Wilk

lekarz Tomasz Wilk

Psychiatra

24-100 Puławy

Nie polecam tego lekarza przepisywal mi sertraline i powiedział że nawet jak bym przedawkowal to nic się nie stanie. A stalo się bo dziś jestem w psychozie schizofrenicznej
Opinia dodana przez: Pawel
{'id': 8824, 'name': u'Pu\u0142awy'} Lekarz medycyny pracy
                                       lek. med. Ewa Przedpełska-Koma

lek. med. Ewa Przedpełska-Koma

Lekarz medycyny pracy, Gastroenterolog

Kochanowskiego 9a
24-100 Puławy

przewspanialy lekarz przewspaniala kobieta moja cudowna przyszla terapeltka alkholozmu

dr n. med. Jerzy Berbecki

Neurolog

Specjalistyczny Gabinet Neurologiczny
ul. Wróblewskiego 3/5A 24-100 Puławy
Puławy

Przez kilka lat borykaliśmy się z częstymi zasłabnięciami córki z powodu których wielokrotnie trafialiśmy do SOR. Córka była też konsultowana przez wielu specjalistów w przychodniach , mieliśmy wrażenie , że jesteśmy zbywani. Problem nie znikał, a wręcz nasilał się. Córka musiała zrezygnować z pracy, jazdy samochodem i powoli zaczęła się wycofywać z życia. W końcu trafiliśmy do Pana Dr Berbeckiego. Przede wszystkim zebrał dokładny wywiad i zlecił badania (EEG, rezonans ...
Opinia dodana przez: Józef

lekarz Marcin Mizak

All Med Centrum Medyczne
ulica Zielona 10 A
24-100 Puławy

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, potrafi uspokoić, dokładny, nigdy w żadnej dziedzinie zdrowia nie trafiłam na lepszego lekarza, lepszego człowiek , ogromna wiedza, zaangażowanie, cierpliwość.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Wacław Karakuła

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

24-100 Puławy

świetny lekarz, szczery, otwarty, empatyczny.Słucha pacjenta uważnie i tłumaczy zrozumiale o dolegliwości. Bardzo pomocny. Przywrócił mi przyjemność chodzenia.

lekarz Marek Grzechnik

24-100 Puławy

Z czystym sumieniem polecam dr.Grzechnika. Pełen profesjonalizm, wiedza , siła spokoju i umiejętność wytłumaczenia przebiegu choroby,

lekarz Paweł Szlązak

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach
ulica Bema 1
24-100 Puławy

Bardzo dziękujemy za fachową pomoc, otwartość, przystępność i gotowość do niesienia pomocy, pozdrawiamy serdecznie!
Opinia dodana przez: Grela Wiktoria

lekarz Małgorzata Flak

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Wróblewskiego
24-100 Puławy

Bardzo dobry lekarz i człowiek. Pani dr zawsze stawia trafne diagnozy i stosuje bardzo dobre leczenie. Poświęca dużo czasu pacjentowi. Jesteśmy cała rodziną zapisani do niej bo jest zarówno lekarzem rodzinnym jak i pediatrą. Ufam Pani Doktor i uważam , że jesteśmy w bardzo dobrych rękach...
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Magdalena Pomarańska

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 3
Gen. Fieldorfa "Nila" 10
24-100 Puławy

Bardzo rzeczowa i konkretna lekarz , duże wrażenie zrobiło na mnie patrzenie na pacjenta w skali global nie tylko nos ale Pani Doktor dostrzega tez , że coś jest wokół nosa. Brawo.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Piotr Stefaniuk

Internista, Gastrolog

ulica Gościńczyk 5/8
24-100 Puławy

W SPZOZ w Puławach badanie kolonoskopia przeprowadził lekarz Piotr Stefaniuk. Badanie zostało przeprowadzone delikatnie i w miłej atmosferze, zostałam zapoznana z przebiegiem badania i wynikami i dalszym leczeniem
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Roman Śliwiak

Krańcowa 1/15
24-100 Puławy

Super przyjemny, kontaktowy i kompetentny lekarz.Rozmowa z Panem Doktorem przebiega w bardzo miłej atmosferze ma się wrażenie jakby było się na pogaduchach u przyjaciela nie czuć dystansu lekarz- pacjent.Samo podejście lekarza do pacjenta uzdrawia.Polecam
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Katarzyna Dudzińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,KMDent"
Piaskowa 3A
24-100 Puławy

Jest po prostu fantastyczna !! Urocza, miła i najlepszy fachowiec jakiego, w swoim długim życiu, spotkałem. Poleciłem wszystkim krewnym i znajomym. Dziękuję bardzo Pani Doktor !

lekarz Agnieszka Stachnio-Węgrzynek

Anestezjolog

ul. Józefa Bema 6/28
24-100 Puławy

Najbardziej zaangażowany anestezjolog w puławskim szpitalu. Można być pewnym, że pani doktor zrobi wszystko co jest w jej mocy by uratować pacjenta.
Opinia dodana przez: Marcin

lekarz Jolanta Kowalczyk-Bołtuć

Internista, Endokrynolog

Przychodnia Specjalistyczna
Partyzantów 43
24-100 Puławy

Cudowna, profesjonalna, serdeczna i bardzo fachowa. Pani doktor oprócz chorób endokrynologicznych zajmuje się również chorobami współistniejącymi.
Opinia dodana przez: Danuta

lek. dent. Małgorzata Jakubowska

All Med Centrum Medyczne
ulica Zielona 10 A
24-100 Puławy

Super doktorka ssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssuper

lek. dent. Aneta Karaś

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowy ząbek"
ulica Polna 27/102
24-100 Puławy

Super Pani doktor pełna spokoju miła i uprzejma. Bardzo starannie i dokładnie przykłada sie do problemu bardzo polecam już do nikogo innego nie pójdę; -)

lek. dent. Małgorzata Szymanek

Gabinet Stomatologiczny
Krasickiego 3
24-100 Puławy

Byłam dwa razy,super podejście do pacjenta,a także dzieci.

lek. dent. Renata Jaskólska-Jarzynka

Gabinet stomatologiczny "RENIDENT" Lek.stom.Renata Jaskólska-Jarzynka dentysta Puławy,stomatolog puławy
Piaskowa 1 D
24-100 Puławy

Pierwszy raz trafiłem na takiego specjalistę.Robiłem u Dr Renaty Jaskólskiej licówki - zrobione z ogromnym wyczuciem estetyki tak, że wyglądają bardzo naturalnie. Wyglądają pięknie! Pani doktor stosuje najnowsze technologie, dzięki którym ratuje mi zęby wobec których inni nie podjęli się już leczenia - zwątpiłem już czy można je uratować, a jednak tak. Wszystko bez bólu i stresu. Profesjonalnie podane znieczulenie - nie czułem kiedy! Pani doktor dokładnie wyjaśniła mi wszystko ...

lekarz Magdalena Gromysz

Psychiatra

Przychodnia Specjalistyczna
Centralna 16
24-100 Puławy

lekarz autentycznie zainteresowany właściwą diagnozą pacjenta.Poprzez szereg kompleksowych i szczegółowych pytań starajacy sie ustalić przyczynę choroby.Rzeczowo,spokojnie i w sposób zrozumiały dla pacjenta stara się tłumaczyć chorobę oraz przedstawia sposób leczenia.Ilość poswięconego czasu jest absolutnie adekwatna i wystarczająca do potrzeb pacjenta.Wysoki poziom obsługi pacjenta.Lekarz uprzejmy i rzeczowy.Chętnie odpowiada na wszelkie pytania i wątpliwości pacjenta.Z czystym sumieniem polecam.Uważam,że inni powinni wybrac tego lekarza ze względu na jego wiedzę,fachowość i życzliwe podejście do ...
Opinia dodana przez: grzegorz

lekarz Barbara Zarychta

24-100 Puławy

Pani doktor jest bardzo dobrym specjalistą, jest zaangażowana w to, co robi, pomocna, życzliwa, kompetentna. Mam poważne problemy ze zdrowiem, od razu zleciła badania, gastroskopię, umówiła do specjalisty. Jestem pani doktor bardzo wdzięczna.
Opinia dodana przez: Grzegorz