lekarz Bartłomiej Budkiewicz

Tak beznadziejnego lekarza nie widziałam, crp ok to po co tu jestem, arogancki, mam wrażenie że jeśli nie prywatnie to idź, doktor nie pomoże, straszny, nie polecam

Bardzo polecam p. doktora. Swoim fachowym podejściem mocno mi zaimponował. Teraz wiem, że wszystko będzie dobrze:)!

Bardzo dobry ortopeda, który kompleksowo zajął się moim kręgosłupem- zdiagnozował moje dolegliwości i nakierował w odpowiednią stronę moje leczenie.

Świetny specjalista godny polecenia. Byłam u dr poradni chorób stopy na ursynowie. Dr zajął się mną bardzo profesjonalnie. Wizyta trwała 30 minut po której nie miałam już wątpliwości co mi dolega. Niestety nie obyło się bez operacji, ale przewidywałam takie zalecenie. Już jestem po operacji w tej samej poradni.Oczywiście dokuczał mi haluks, ale już się pozbyłam problemu . Dziękuję Panie Doktorze i pozostałemu personelowi z Poradni stopy. Pozdrawiam serdecznie

Pozdrawiam serdecznie

Tak beznadziejnego lekarza nie widzialam.Brak wiedzy,najlepiej powiedziec wynik ob,crp jest ok I do widzenia.Ignoracja pacjenta,zero kontaktu z pacjentem.Ludzie przyjezdzaja z calej Polski a wizyta w gabinecietrwa 2-3minuty.Nie polecam,jedna wielka porazka...

Całkowity brak empatii, zadufany arogant. Nieuprzejmy. jestem bardzo rozczarowana tym, ze tak młody człowiek ma taki fatalny stosunek do pacjenta

Lekarz godny polecenia. Dzięki swoim ambicjom, nie tylko potrafi zdiagnozować problem ale też go rozwiązać.