lek. dent. Bartłomiej Suchorski

Znakomity fachowiec. Zabieg przeprowadzony bardzo dokładnie i profesjonalnie. Sprzęt nowy. Atmosfera w gabinecie miła. Asystentki doktora miłe i uprzejme. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jestem zadowolony. Zarówno gabinet jak i lekarze dentyści spełnili moje oczekiwania. Polecam

Najlepszy dentysta na jakiego trafiłam. Bardzo kompetentny. Poświęcił mi na początku bardzo dużo czasu żeby wszystko wytłumaczyć i mnie dokładnie zbadać. Wytłumaczył mi przyczynę choroby zęba i przedstawił możliwe rozwiązania. Profesjonalny, uprzejmy i z dużą wiedzą. Uważam, że jest godny polecenia.

Bardzo wysoka jakość leczenia za rozsądne pieniądze. Wszystko przebiegło zgodnie z ustalonym na początku planem leczenia. Jestem zadowolona.

Gabinet stomatologiczny na najwyższym poziomie. Bardzo dobrzy lekarze dentyści w połączeniu z nowoczesnym sprzętem. Jestem zadowolony z osiągniętych efektów leczenia. Polecam.

Leczy mnie dr Suchorski. Jestem pod wrażeniem, nigdy wcześniej nie byłam u tak fajnego stomatologa. Nic nie bolało, ani na wizycie ani później.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Szczecin"?

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin