lek. dent. Bartosz Gogolewski

Polecam. Bardzo dobry specjalista. Jestem bo bardzo trudnej ekstrakcji zatrzymanej ósemki. Znieczulenie, chirurgiczne usuniecie i szycie bardzo sprawnie i profesjonalnie.

Polecam-jestem po rozległym zabiegu stomatologicznym-znieczulenie,wyrywanie zębów i szycie -nic nie bolało-profesjonalna obsługa i pełna informacja odnośnie leczenia i wykonywanych zabiegów.Polecam!!!

Diagnozował mnie w poradni w sosnowcu, bardzo profesjonalny, diagnoza trafna i konkretnie wytłumaczona choroba. Mankamnetem tylko długie czekanie

Świetny lekarz przyjmował mniw w szpitalu w Sosnowcu, profesjonalny i miły, poradził sobie bezboleśnie z przetoka zatoki

Byłam usunąć poziomą ósemkę w kości której nikt nie chciał - szczerze polecam zabieg sprawny i bezbolesny