Chirurg Szczękowo Twarzowy

Chirurg szczękowo twarzowy, Chirurg dziecięcy

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

wizyta już od 300
Nie wiedzieliśmy co zrobić z wadą naszej córki, różni lekarze rozkładali ręce. Znajoma pediatra powiedziała nam, że jeżeli zabiegu nie podejmie się profesor Dudkiewicz, to w Polsce nie mamy już gdzie szukać. Pojechaliśmy do Babic do Formmedu. Pani Profesor dokładnie wszystko obejrzała i powiedziała, że się musi zastanowić jak to zrobić. Umówiliśmy się na kontakt telefoniczny. Po 2 tygodniach pojawiliśmy się na kolejnej konsultacji, w trakcie której Pani Profesor opowiedziała ...
Opinia dodana przez: Maria
Kraków Chirurg szczękowo twarzowy lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna
Opole Chirurg szczękowo twarzowy dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron

dr n. med. Anna Maria Kowalska-Baron

Stomatolog, Implantolog

Dr Baron Centrum Stomatologii Estetycznej
ul. Kościuszki 30/2
45-062 Chwałkowice, Opole

Dziękuję Pani Doktor. Dla mnie jest Pani najlepszym Stomatologiem. W Pani Gabinecie czuję się "zaopiekowana" jako pacjentka. Oprócz pomocy Lekarza Specjalisty dostaję coś jeszcze: Rozmowę z lekarzem- Panią Doktor, która mnie leczy- to w tych czasach jest bezcenne.
Opinia dodana przez: Iwona
Katowice Chirurg szczękowo twarzowy lek. dent. Tomasz Bigas

lek. dent. Tomasz Bigas

ASTRA DENT Śląskie Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej
al. Roździeńskiego 88a
40-203 Katowice

Przez dłuższy czas poszukiwałam chirurga, który zajmie się wyrwaniem mojej ósemki (dość problematycznej). Przeglądając różne opinie w internecie trafiłam na doktora Bigasa Z Katowic , weszłm na stronę jego Kliniki i podjęłąm decyzje, bo nowoczesny sprzet też do diagnostyki i szeroki zakres usług jaki oferuja mnie przekonał całkowicie. Umówiłam się na konsultacje - bezpłatne!!!! To sie nie zdarza przecież w innych gabinetach. Uśmiechnięty i sympatyczny doktor , profesjonalista, wyrwał bezproblemowo ...
Opinia dodana przez: alexa
Warszawa Chirurg szczękowo twarzowy dr n. med. Michał Jonasz

dr n. med. Michał Jonasz

DentalWhite
ul. Sebastiana Klonowicza 2/U3
01-228 Wola, Warszawa

Doskonały specjalista. Skomplikowane leczenie implanty, ortodoncja + problemy z żuchwą - zapowiadało się na długie i kosztowne leczenie. A w Dental White pod opieką Pana doktora wszystko skończyło się szybko, sprawnie i nie było tak strasznie jak zapowiadane mi w innych klinikach. Jestem wdzięczna. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia
Szczecin Chirurg szczękowo twarzowy dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

Chirurg szczękowo twarzowy, Medycyna estetyczna

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

Zwiedzałam kilka klinik w Polsce, jak również za granicą. Wierzcie lub nie ale profesjonalizm dr Zawodnego przekracza wszelkie granice wspaniałości:) W kilku klinikach nie potrafili zająć się w sposób profesjonalny i efektowny moimi kompleksami, zaś dr Zawodny nie obiecując cudów, sprawił, że wszystkie moje mankamenty zniknęły. Moje ciało wygląda po stokroć lepiej i efekty są dużo lepsze niż planowane. Dziękuję Panie doktorze za nowe życie:)
Opinia dodana przez: Ewa
Lublin Chirurg szczękowo twarzowy prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

prof. dr hab. n. med. Mansur Rahnama

Chirurg szczękowo twarzowy

Katedra i Zakład Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
20-081 Lublin

Wspaniały człowiek i fachowiec,naprawdę wiem co piszę jestem jego pacjentem od niedawna ale zabiegi które mi robił wykonał profesjonalnie,anie było to zwykłe usuniecie zęba.Polecam wszystkim majacym skomplikowane problemy z zębami.
Chorzów Chirurg szczękowo twarzowy lek. dent. Maciej Błoński

lek. dent. Maciej Błoński

Stomatolog, Chirurg stomatolog

Gabinet stomatologiczny DreamDent
Armii Krajowej 13
41-506 Chorzów

Dr Błoński jest najlepszym dentystą jakiego spotkałam w swoim życiu. Podejście do pacjenta niesamowite, kompetencje na najwyższym poziomie, przyjazna atmosfera, świetny sprzęt. Nic dodać, nic ująć. Całym sercem polecam.
Opinia dodana przez: Marta
Gdańsk Chirurg szczękowo twarzowy dr n. med. Adam Michcik

dr n. med. Adam Michcik

Przychodnia stomatologiczna Alfa Dent
POMORSKA 18H/2/3
80-333 Żabianka, Gdańsk

wizyta już od 100
Bardzo przyjemny stomatolog z dobrym podejściem do pacjenta. Mój problem został załatwiony nadzwyczaj szybko i bezboleśnie. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu, który dokładnie wie co robi. Spokojnie można polecić z ręką na sercu.
Opinia dodana przez: Tomasz

Andrzej Gronowski

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Jaśminowa 7
87-100 Toruń

Polecam tego doktora. Ostatnio miałem wyrywany ząb 13 lat temu. Wczoraj z wielkim stresem i bólem siódemki udałem się do niego. Bardzo uprzejmy i rozmowny Pan. Najpierw dostałem znieczulenie w okolicy zęba z obydwu stron czyli w dziąsło i w podniebienie. Znieczulenie zaczęło działać po jednej minucie. Ale czekałem około 10 minut na powrót doktora. Po jego powrocie zabrał się za pracę. Usuwanie zęba trwało jedną minutę. Nic nie bolało, ...
Opinia dodana przez: Marcin