lekarz Bartosz Rawski

Moja mama była u tego doktora na wizycie prywatnej. Nic z niej nie wyniknęło, lekarz powiedział żeby w poniedziałek zgłosiła się na wyniki do szpitala, w którym on pracuje. Pojechała. Nie została przyjęta, bo zabrakło miejsc, lekarz nawet nie zszedł do niej powiedziec o co chodzi tylko przez pielęgniarkę przekazywał wiadomości. Kazał przyjechać do szpitala ponownie w środę. W środę, mama pojechała, okazało się że nie zostanie przyjęta bo nie ma jej na liście przyjęc... Brak słów, mama ma 70 lat, ciężko jej chodzić a on ją gania jakby miała 20 lat. Po wizycie u innego lekarza okazało się że mama ma nadciśnienie. Na wizycie u pana Rawskiego nawet jej nie zmierzył ciśnienia. Szczerze nie polecam. Moja noga ani nikogo z mojej rodziny nie stanie więcej u niego.

Takiego lekarza z powołania życzę każdemu i wtedy ludzie mniej by chorowali.Niezastąpiony z ogromną wiedzą i idealnym podejściem do pacjenta

Prawdziwy lekarz z powołania, widać że lubi swoją pracę i bardzo dobrze zna się na rzeczy. Atmosfera miła , fachowa

Super super lekarz, z nową wiedzą , z ktorej korzysta dla dobra pacjentow, miły, komunikatywny i zaangazowany w prace , oby tak dalej . Polecam!