lekarz Bartosz Rypiński

Dr Rypinski to świetny lekarz, godny polecenia. Poświęci pacjentowi odpowienio dużo czasu, dokładnie zbada. Gdy nie miałam sil by dojechać na wizytę do przychodni, doktor przyjechal do mnie do domu. Kompetentnie odpowie na wszelkie pytania, zastosuje trafne leczenie. Polecam z calego serca.

Wspaniały lekarz i po prostu dobry człowiek, z cierpliwością i właściwym podejściem do pacjenta w każdym wieku. Jest od kilku lat lekarzem rodzinnym całej moje rodziny i pomógł nam już w tyly przypadkach, że ciężko zliczyć. Jeśli w Środzie nie wiecie do jakiego lekarza rodzinnego się przepisać, to pan dr Rypiński będzie najlepszym możliwym wyborem.

Świetny lekarz, dla mnie jeden z najlepszych jakich miałam. Dzięki temu lekarzowi funkcjonuję normalnie. To On znalazł odpowiednie leki które skutkują i nie szkodzą. Doskonałe podejście do pacjenta , uważnie wysłucha i zawsze doradzi. Lekarz w 100% godny polecenia . Tylko takich lekarzy więcej

Lekarz,który wie co robi,a przede wszystkim lubi swoją pracę,pomimo tego, że nie jest pediatrą lepiej zdiagnozował silne ,ropne zapalenie gardła niż pediatra u którego byliśmy w niedzielę w szpitalu. Pełen profesjonalizm,a do tego miły,uśmiechnięty.

Doktor Rypiński to jeden z najlepszych lekarzy z jakimi miałam kontakt.Pełen profesjonalizm,wysoka kultura osobista,wszystko dokładnie tłumaczy,podejście do pacjenta w stu procentach.Z cała odpowiedzialnoscia polecam lekarza.