mgr Bartosz Tomczak

Optometrysta

3,7
3,7

Optometrysta inż. Bartosz Tomczak bada osoby dorosłe jak i młodzież powyżej 10. roku życia.

wyjątkowo nie sympatyczna osoba. Traktuje innych z wyższością. Kompetencje to nie wszystko. Osobiscie nie polecam, zraziłem się do soczewek

Powiem tak, na początku trochę mnie zraził swoim innowacyjnym podejściem, ale z biegiem czasu muszę przyznać że to najlepszy specjalista u którego byłem. Czuć że soczewki kontaktowe to jego pasja

Polecam. Noszę osczewki od 10 lat, trafiłam do niego miesiąc temu. Nikt nie dobrał mi soczewek tak dokładnie