lekarz Bartosz Wnęk

1,5

Endoskopia przeprowadzona boleśnie, lekarz podczas badanie nie jest skupiony na zabiegu wprowadza za duże ilości powietrza do układu pokarmowego po czym dolegliwości bólowe po i w trakcie zabiegu się powiększają.

Lekarz wykonywał mi zabieg kolonoskopii i gastroskopii w Szpitalu Św. Wojciecha. Nie jestem zadowolony. Lekarz podczas rozmowy był zniecierpliwiony, spieszył się, nie odpowiadał na moje pytania, miał pretensje, że nikt nie poinformował mnie o konieczności odstawienia leków p/krzepliwych. Wykonując badanie 3 lata temu w innym miejscu dostałem szczegółowy opis badania, a od doktora jakieś ogólnikowe stwierdzenia. Uważam, że nie jest to żaden specjalista tylko przeciętny lekarz który nie zna się na fachu i chce tylko zarobić na pacjencie. Lekarz bez powołania - zachowuje się jak gbur. Nie słucha pacjenta, nie da się z nim porozmawiać.
Odradzam wykonanie gastroskopii i kolonoskopii u niego.