Lekarze Jarosław

lek. dent. Łukasz Olejarka

Novadent. Gabinet Stomatologiczny Olimpia i Łukasz Olejarka
ul. Kraszewskiego 29/2
Jarosław

Świetne podejście do pacjenta, w końcu przestałam bać się dentysty, po moich okropnych przejściach trafiłam na kogoś kto wie co robi, potrafi cierpliwie wytłumaczyć wszystko, poświęca maximum czasu pacjentowi, widać, że jest to stomatolog z powołania. Pozdrawiam serdecznie pana doktora i asystentkę, z którą tworzą dobry duet naprawiający me zęby :) Bez zastrzeżeń, polecam na 100%
Opinia dodana przez: maggie

lekarz Witold Mroczek

Neurolog

Poradnia Neurologiczna
Kościuszki 18
Jarosław

Witam pan doktor jest bardzo dobrym lekarzem najlepszym neurologiem ,bardzo uprzejmy ,dokładnie tłumaczy choroby i leczenia ,jest godny polecenia jak najbardziej polecam, zna się na rzeczy i bardzo dobrze stawia diagnozy i leczy , jestem bardzo zadowolona i nic nie mogę złego powiedzieć polecam serdecznie .
Opinia dodana przez: LuLa

lekarz Andrzej Górecki

Radiolog

Pracownie diagnostyczne i zabiegowe
3 Maja 70
37-500 Jarosław

Dziękuję!! Profesjonalizm oraz sprawdzona diagnoza. Dziękuję !!!!Polecam wszystkim !!! Specjalista jakich mało w okolicy.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Robert Grochoła

37-500 Jarosław

Kompetencja, duża wiedza z dziedziny swojej profesji. A nade wszystko czas poświęcony pacjentowi, jak również traktowanie go jest na wysokim poziomie. Jestem pacjentką Pana Doktora już ponad 20 lat i nigdy nie zawiódł mojego zaufania.Godny polecenia, dlatego pacjentkom niezdecydowanym z całą odpowiedzialnością polecam.

lek. dent. Barbara Żak

Franciszkańska 4D
37-500 Jarosław

Leczę zęby u Pani dr od wielu lat i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor jest świetnym specjalistą. Każdy zabieg (jeśli jest bez znieczulenia) stara się wykonywać jak najmniej boleśnie, do tego jest bardzo sympatyczną kobietą. Polecam.

lekarz Piotr Baran

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ
Bardzo dobry stomatolog. Dzięki pani doktor przestałam bać się wizyt u dentysty - gorąco polecam. Moi znajomi, którzy leczą zęby u tej dentystki również są bardzo zadowoleni.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Joanna Pawełek-Kustosz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED-JAR
ulica 3-go Maja 65
37-500 Jarosław

Bardzo polecam Panią doktor zarówno do prowadzenia ciąży jak i do wizyt profilaktycznych . Przesympatyczna lekarka , bardzo delikatna , widać że zna się na rzeczy . Prowadziła moją drugą ciąże , żałuje że niw trafiłam na nią wcześniej . Nawet po godzinach pracy służy pomocą telefoniczną, dla mnie jako ciężarnej było to ogromnie ważne . Dzięki niej synek urodził się cały i zdrowy . Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Kinga

lekarz Paweł Sobczyński

Matejki 2 lok. 14
37-500 Jarosław

Witam, Miałem szybką akcje z okiem, uszkodzenie twardówki i krwawienie naczyniowe. Lekarz mnie od ręki przebadał, bez problemu, bez zwłoki, bez jakichś dziwnych chorych akcji typu gdzie jest skierowanie ... no mega gość. Po badaniu dostałem receptę, jasna informacje co się dzieje z okiem i co dalej powinienem robić. Panie doktorze jest Pan godny polecenia ! Z poważaniem Kamil
Opinia dodana przez: Kamil

lekarz Elżbieta Kruzel

Internista, Reumatolog

Grochowska 35
37-500 Jarosław

Bardzo miła i pomocna Pani Doktor. Jak dla mnie wybitny specjalista. Jestem pod jej opieką już jakiś czas i jestem bardzo zadowolona. Wszelkie inne zmiany, które zauważy u pacjenta od razu konsultuje ze specjalistą w danej dziedzinie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Tomasz Krzysztof Kwiatkowski

Chirurg ogólny, Flebolog

ulica Przemyska 14
37-500 Jarosław

Od roku jestem pacjentką dra Kwiatkowskiego i po tym okresie mogę stwierdzić, że jest to profesjonalista w swojej dziedzinie. Poza tym jest niezwykle sympatyczny, uprzejmy, z wyrozumiałością tłumaczy wszelkie wątpliwości. Polecam tego specjalistę.
Opinia dodana przez: Irena P.

lekarz Alina Giżycka

ulica Kraszewskiego 22
37-500 Jarosław

Pani doktor jest świetna. Chodzę do niej już od bardzo dawna i nigdy sie nie zawiodłam. Ma też bardzo dobre podejście do dzieci.
Prowadził moją ciąże i dzięki dokładnemu badaniu USG wykrył pewne anomalia w główce mojego syna, dzięki temu zostałam skierowana na dalsze badania...

lekarz Edward Drzał

37-500 Jarosław

POLECAM. Kompetentny, uczynny ....,można tak jeszcze długo. W moim przypadku dwa drobne zabiegi i przepuklina. Obawiam się że po mojej opinii będę musiał dłużej czekać w kolejce, ale naprawdę warto. Specyficzny sposób bycia, ,,bo prosto z mostu ", mi odpowiada. Moja duża wdzięczność po prostu lekarz z powołania.
Opinia dodana przez: marek

lekarz Wojciech Koczan

Chirurg ogólny, Urolog

ulica Jana Pawła II 9
37-500 Jarosław

moja corka byla pod opieka tego lekarza miala problem z nerka wszystko sie skonczylo dobrze lekarz godny polecenia

lek. dent. Małgorzata Fołta

Soft-Dent.pl
ul. Słowackiego 20/1
37-500 Jarosław

Pani Małgosia jest bardzo miła . Wszystko sumiennie tłumaczy. Leczę się już u niej około roku i jeszcze nie miałam na co narzekać ;)

lekarz Robert Grochoła

37-500 Jarosław

Uważam, że na tym terenie nie ma lepszego lekarza, niż dr Grochoła. Ma wiedzę, jest kompetentny, nie bagatelizuje żadnych problemów. Wszystko dokładnie tłumaczy, zleca potrzebne badania. Nigdy nie miałam problemów z zapisaniem się na wizytę. Polecam tego lekarza zarówno na pierwszą wizytę, jak i do prowadzenia ciąży.
Opinia dodana przez: Natalia

lekarz Maria Kałamarz

37-500 Jarosław

Najlepszy lekarz pediatra w Jarosławiu nie znam bardziej otwartej osoby niż pani doktor Kałamarz, zawsze przyjmnie osobę kiedy trzeba, zawsze trafną diagnozę, wypisze właściwe leki, skieruje na badania oraz wypisze skierowane jeśli potrzeba. Ze względu na mój wiek muszę zmienić lekarza, ale napewno wśród lekarzy pediatrii pani doktor otrzyma Pierwsze miejsce pod tym względem
Opinia dodana przez: Dominik

lekarz Jadwiga Rudnicka-Markowicz

Dermatolog

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej "MEDYK"
Grunwaldzka 1
37-500 Jarosław

Jeden z najlepszych dermatologów w Jarosławiu. Bardzo kompetentny lekarz (chociaż czasem bywa chłodna). Ogólnie polecam

lekarz Piotr Machała

UROLOGIA I MEDYCYNA PRACY
Słowackiego 4/19
37-500 Jarosław

Bardzo polecam Pana doktora. Leczę się już od dłuższego czasu i jestem zadowolona. Lekarz godny zaufania.
Opinia dodana przez: Kasia