lekarz Beata Czerwonogrodzka

Neurolog

Pani Doktor jest bardzo uprzejma i to wszystko co można o niej powiedzieć. Zupełnie nie słucha pacjenta, niedokładnie przegląda dokumentację medyczną Nie bierzę pod uwagę, że przyczyna problemu może mieć inne podłoże, przy współistniejącej chorobie autoimmunologicznej. Nie widzi potrzeby pogłębienia diagnostyki. Stracony czas.

Jestem bardzo zadowolona że trafiłam do Pani Beaty ,która ma bardzo dużą wiedzę i przy tym jest przesympatyczna . Będąc na początku ciąży zaczęłam się martwić co się ze mną dzieje natomiast po wizycie byłam już spokojna że wszystko będzie dobrze :) Opowiedziałam o swoich dolegliwościach i po wysłuchaniu mnie stwierdziła co jest przyczyną ,zapisała leki i skierowała na jeszcze kilka badań by sprawdzić poziom witamin w moim organizmie . Pani Beacie dziękuję bardzo i polecam osobom które się zastanawiają czy zapisać się do tej Pani na wizytę :)

Wspaniała P. dr. spokojnie słucha odpowiada na pytania. Ja polecam mi pomogla. Naprawde polecam!!!

Kompetentna,uprzejma i oddana pacjentowi. Polecam. Dziękuję Pani Doktor.

Kompetentna,uprzejma i oddana pacjentowi.
Polecam. Dziękuję Pani Doktor.

Wspaniały lekarz. Dobrze, że tacy wciąż są.

Wspaniały lekarz. Dobrze, że tacy wciąż są.

profesjonalne i bardzo kulturane podejście do pacjenta .

profesjonalne i bardzo kulturane podejście do pacjenta .

o kompetencjach w ogóle nie wspominam, ale bardzo miła a zarazem rzeczowa pani doktor !!! cud, że się tacy zdarzają. Ma podejście.