lekarz Beata Drelich-Góreczna

Pani doktor jest niesamowicie empatyczną, ciepłą osoba i profesjonalnym lekarzem z ogromną wiedzą. Dziękuję za pomoc i z całego serca polecam! :)

Bardzo polecam, Pani doktor przeprowadziła dosyć szczegółowy wywiad, zbadała mnie i zleciła kompleksowe badania, dawno nie spotkałam tak profesjonalnego i empatycznego lekarza, jestem spokojna o dalsze leczenie.

Bardzo kompetentna, przyjazna, rozumiejąca potrzeby pacjenta. Kompleksowe podejście do człowieka. Polecam.

Nie polecam . Wizyta nie przyniosła mi dosłownie nic. Strata czasu niestety. Brak odpowiedniego wywiadu z pacjentem, bardzo ogólne podejście do problemu z jakim przyszłam.