Beata Jandy – dyplomowana higienistka stomatologiczna, absolwentka Wielkopolskiego Centrum Edukacji Medycznej.

Zdecydowanie polecam wszystkim Panią Beatę! Bardzo uprzejma, miła i profesjonalna higienistka, aż chce się wracać!

Pierwszy zabieg, który wykonałem od dłuższego czasu był przeprowadzony przez Panią Beatę. Zdecydowanie polecam ponieważ wszystko było bardzo jasno i rzeczowo wytłumaczone, realizacja zdecydowanie bezbolesna a sama wizyta odbyła się w miłej atmosferze.

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani Doktor bardzo dużo wytłumaczyła, dobrze zbadała i poświęciła mi tyle czasu ile potrzebowałem.