lekarz Beata Kącik

Laryngolog dziecięcy

2,6

Starsza wiekiem lekarka, bez profesjonalizmu, z totalnym brakiem empatii wobec pacjenta. Już w drzwiach odpychająca, wyniosła postawa lekarki, której się wydaje, że należy do lepszej kasty ludzi. W przychodni z NFZ niemiła, opryskliwa i niewywiązująca się z godzin pracy przychodni. Wstyd mi za takich lekarzy, których zachowanie rzutuje na postrzeganie całej służby zdrowia. Będąc ubezpieczonym i płacąc niemałe składki, nie korzystam z płatnych wizyt, żeby lekarz się do mnie sztucznie uśmiechał i był miły za 160 zł w czasie 15 min. Skarga do NFZ zgłoszona, a jako pacjent i klient ...

Skarga do NFZ zgłoszona, a jako pacjent i klient przychodni, szczerze nie polecam tej lekarki!

Zdecydowanie nie polecam. Arogancja, nieuprzejmość i brak empatii wobec pacjenta to główne odczucie podczas kontaktu z tą lekarką. Przeczyszczenie uszu to zbyt duże wyzwanie dla Pani doktor, by ulżyć pacjentowi w bólu- odmówiła wykonania zabiegu, ograniczając się do wypisania recepty- czas wizyty ok 2 minut.

polecam kompetentny lekarz, dobre podejście do pacjenta

polecam kompetentny lekarz, dobre podejście do pacjenta

Zawsze uśmiechnięta, wzbudza zaufanie rodzica a przede wszystkim ma podejście nawet do rozbrykanych dzieci:) Bardzo kompetentna pani doktor:) polecam:)

Mieliśmy u Pani doktor 2 wizyty i wiecej się u tej Pani nie pojawimy.Wizyta pierwsza ograniczyła się do wypisania skierowania na badania ,sama się musiałam dopytywać o stan zdrowia syna.Druga wizyta to wypisanie skierowania na zabieg i tyle nawet syn nie został zbadany,sprawdziła wyniki badań i podała oddziały gdzie mogę dzwonić. Obie wizyty trwały w gabinecie ok 5 minut-nie polecam!

Obie wizyty trwały w gabinecie ok 5 minut-nie polecam!