lekarz Beata Komorowska

Internista

cudowny lekarz rodzinny cała moja rodzina leczy się u p.doktor zawsze służy pomocą, usmiechnięta, kompetentna, baaardzo cierpliwa nie zostawia pacjenta samemu sobie z przepisanymi receptami tylko wytłumaczy, poradzi, LUDZKA, prawdziwy człowiek-lekarz. Czuła na ludzkie cierpienie. W Iłży jest z pewnością najlepszym lekarzem życze kazdemu lekarzowi takiego podejścia do pacjenta jak ma dr KOMOROWSKA. Serdecznie polecam PANIA DOKTOR i dziękuję z serca za wszystko

Również polecam Pania doktor. jest cudowna. Kazdy najmniejszy sygnal sprawdza kieruje na badania . Bardzo ciepła i pełna energii.Lekarz z powołania

Wciąż poszukujesz "Internista Iłża"?

SPZOZ
Warka