Do Pani doktor trafiłam po 1,5 roku starania o ciążę. Po rozmowie (bardzo budującej) wysłała mnie na badania progesteronu. Miałam za niski poziom i pewnie to (i moja psychika) były powodem "niezachodzenia". W ciążę zaszłam po 2 tygodniach od pierwszej wizyty! Prowadziła całą ciążę. Była zawsze miła, kompetentna. Minusem był jedynie fakt iż umawiała pacjentki licząc na jak największy zysk, z tak małym zapasem czasu, że nie raz czekałam około godziny i dłużej na kolejkę. Byłam mimo to bardzo zadowolona z opieki Pani doktor i miałam kompletne zaufanie, którego nie zawiodła. Do momentu porodu. Rodziłam w nocy, w Wojewódzkim. Trafiłam akurat na jej dyżur! Ucieszyłam, niestety Pani doktor mnie po prostu olała. Przyszła około 1 w nocy sprawdziła rozwarcie i więcej jej nie widziałam! Urodziłam z pomocą wspaniałej położnej, pod koniec porodu, prawie nad ranem przyszedł inny (jakiś młody)lekarz i to on się mną zajął. Fakt ciąże miałam wzorcową, bez żadnych komplikacji, mimo to nie polecam i sama szukam innego lekarza.

Wizyta ? SUPER . Bylam prywatnie na potwierdzenie ciązy. Wizyta trwala dość dlugo wszystkiego sie dowiedzialam. Gdy doktor robila USG wszystko tlumaczyla co gdzie jest itp. no poprostu rewelacja. przy badaniu na fotelu mowila co robi , badanie nie bylo bolesne poprostu KOBIETA rozumie KOBIETE . POLECAM ! koszt badanie + USG + cytologia

Bardzo kompetentny lekarz. Z dużą cierpliwością i wiedzą. Szczerze polecam. Sama korzystam z opieki Pani doktor od 11 lat.

Wciąż poszukujesz "Ginekolog położnik Olsztyn"?

Niepodległości 87a lok. 11
10-087 Olsztyn