dr n. med. Beata Paradowska

Laryngolog, Foniatra, Audiolog, Logopeda

Kompletny brak informacji i zainteresowania na temat planowego przyjęcia na oddział laryngologii w szpitalu przy Unii Lubelskiej,odwlekanie bez końca-zabieg usunięcie polipów z nosa.Niech pani doktor się zdecyduje gdzie chce pracować bo w szpitalu jest chyba tylko poro aby zachęcić do prywatnych zabiegów.odpowiadając tym z prywatnych zabiegów to wiedzcie ,że za takie pieniądze to powinna opiekować się wami u was w domu a nie, przjmować na dyżurze w szpitalu bo zabiera czas przeznaczony dla planowych pacjętòw z NFZ. OCZEKUJĄCY

Błędna diagnoza, strata pieniędzy, pośpieszne niedbałe badanie.

Błędna diagnoza, strata pieniędzy, pośpieszne niedbałe badanie.

Bardzo kompetentny i świetny fachowiec. Jestem po operacji przegrody. W końcu oddycham nosem. Przy opatrunkach Pani Doktor jest bardzo delikatna. Polecam wszystkim, którzy planują taki zabieg. Jakub K.

Jakub K.

Bardzo dobry, konkretny fachowiec. Świetny chirurg. Jestem u Pani Doktor po operacji endoskopowej polipów nosa. POLECAM

J/w, pełen profesjonalizm. Szkoda, że tak drogo (5000 zł za zabieg), no ale coś za coś.

mialem endoskopie zatok(FESS) po prostu rewelacja jezeli chodzi i Pania lekarz, w zyciu nie spotkałem takiego profisonalizmu i podejscia do pacjenta jak do czlowieka

Polecam dr Paradowską-Opałkę. Bardzo rzeczowa kobieta, a jednocześnie potrafi bardzo dokładnie wytłumaczyć leczenie choroby. Może więcej uśmiechu by się przydało :))

Pełen profesjonalizm. Cieszę się, że trafiłam pod Jej opiekę.

Pełen profesjonalizm. Cieszę się, że trafiłam pod Jej opiekę.