dr n. med. Elżbieta Teresińska

Logopeda, Laryngolog, Audiolog, Foniatra

2,7
2,9
2,9

Mam przewlekłe zapalenie zatok od wielu lat. Na to się leczyłem u Pani doktor. Lampy, lasery, leki. Wiele lat, wiele wizyt zarówno prywatnie, jak i na NFZ. Poszedłem do innego lekarza prywatnie. Był zaskoczony, że nie mam zrobionej tomografii. Zrobiłem tomografię głowy i okazało się że potrzebny jest zabieg endoskopii i konchoplastyki zatok. Dla skonfrontowania diagnozy, znów udałem się do doktor Teresińskiej. Pani doktor, nie obejrzała płyty z wynikiem, twierdząc, że opis jej wystarczy. Zgodziła się z diagnozą, zapłaciłem i wyszedłam. Jestem już po zabiegu, ale wydałem mnóstwo pieniędzy na leki, zabiegi i wizyty u Pani doktor zupełnie niepotrzebnie. Straciłem wiele lat.. Z perspektywy czasu uważam, że doktor Teresińska traktuje pacjentów jak skarbonkę. Wizyty są krótkie, badanie powerzchowne, bo za drzwiami już jest następny pacjent. Nie polecam

Pani Teresińska jest bardzo niekompetentną lekarką. Byłam u Niej kilkukrotnie z dzieckiem 2,5 roku z objawami tj. zatkany nos ( jedna dziurka), zielona i smierdząca wydzielina z nosa. Zbadała dziecko, zajrzała do nosa i diagnoza - "bakterie z kału w nosie" dlatego smierdzą- jestem mikrobiologiem, dla mnie to bzdura, ale chcialam dziecku pomóc i pomyślałam, że nie jestem lekarzem laryngologiem, może takie cuda sie zdarzają. Faszerowała dziecko antybiotykami zwykłymi i do nosa ok 6 różnych!!! Nawet miała raz pretensje, że przyszłam z chorym dzieckiem, bo może ją tą bakterią zarazić!!!!!!!!! A gdzie mialam z Nim iść jak nie do lekarza?! Na cmentarz !?

A TERAZ UWAGA!!!! CO DOLEGAŁO MOJEMU NIESPELNA 3 LATKOWI?
UTKWIŁO MU KAWAŁEK GĄBKI W DZIURCE OD NOSA (moze stało się to w przedszkolu, moze w domu- nie wiem)
ALE TA PANI ZAGLADAJĄC MU DO NOSA TEGO NIE WIDZIAŁA!!!! JAK NIE WIDZIAŁA PYTAM?!
Inny laryngolog zajrzał do nosa ... 3 sekundy i diagnoza. Wyjął i po sprawie!!!!! Ale przez TĄ PANIA diagnoza trwała PÓŁ ROKU!!!!!

DODAM że na wizycie byliśmy 2 razy prywatnie i 2 razy na NFZ.

Lekarz z dużą kulturą osobistą, kontaktowy i potrafiący wytłumaczyć pacjentowi jego chorobę, oraz jak będzie leczony. Sprzęt w gabinecie wysokiej klasy i cała wizyta przebiega komfortowo. Polecam !

Niestety, Pani doktor niekompetentna, nie umiała zdiagnozować po dwóch wizytach prostej przypadłości. Zaleciła leczenie, którego nie mogłam przeprowadzić , o czym Pani doktor powinna wiedzieć, ponieważ to było bardzo oczywiste przeciwwskazanie, fizjoterapeuta odmówił wykonania zabiegów zaleconych przez p. Teresińską.Zmarnowałam swój czas i pieniądze oczywiście też. Zdecydowanie nie polecam, a wręcz przestrzegam

Byłem ostatnio i jestem miło zaskoczony. Fachowość, kompetencja i zaangażowanie. To ze szybko- Co z tego skoro fachowo. Skoro Pani dr wie to nad czym debatować. Mi pomogła, więc co jeszcze chcieć?

Pani Doktor opiekuje się mną od 5 lat, NFZ. Jest szybka, zdecydowana, kompetentna i nie marnuje czasu, diagnozę stawia szybko i trafnie. Szybko to nie oznacza, że wizyta jest nieskuteczna. Jestem wokalistą, śpiew to mój zawód, mam wielu kolegów i koleżanek po fachu, wszyscy wypowiadają się o dr. Teresińskiej z szacunkiem i polecają innym. Ja także polecam gorąco Panią doktor Teresińską bo pomogła mi wiele razy.

Zero poświecenia uwagi pacjentowi, p doktor wypisała receptę bez badania jedynie po ogólnikowej rozmowie, widać że jej się spieszy, po wizycie nadal nie wiem co mi dolega... kiepsko z tą p doktor

Na wizytę bardzo ważną z mojego punktu widzenia umówiłam się z trzytygodniowym wyprzedzeniem. Do przychodni miałam 60 km. Kiedy przybyłam, okazało się, że doktor nie ma, po prostu. Bardzo niemiły pan w recepcji (zaznaczam) dodał, że on nic nie może zrobić, bo on się tym nie zajmuje. Próbowałam skontaktować się telefoniczne i mailowo, aby otrzymać wyjaśnienie i ustalić nowy termin. Doktor mnie zignorowała. Wizyta miała być prywatna. Odradzam najbardziej, jak potrafię.

Zanim poszłam do Dr.Teresinskiej poczytalam sobie wszystkie opinie na jej temat, z tego portalu jak i portalu znanylekarz. Steki bzdur, a juz w szczegolnosci bzdura o wigilii w Marcu?? P.Doktor mila, fachowa pomoc profesjonalnym sprzetem, video z mojej krtani,szybka diagnoza i odpowiednie leki ktore po 2 tygdniach mnie wyleczyly. Moze skoro na kogos nie dzialaja leki to wypada poprosic o zmiane lekow? Jestem bardzo zadowolona z wizyty! POLECAM

Jestem bardzo niezadowolona z wizyty u pani dr. Oceniam ją jako osobę nieuprzejmą, chaotyczną, która traktuje pacjentów przedmiotowo. Zarzucam dr Teresińskiej niefachowość, brak kompetencji i właściwego podejścia do pacjenta - szczególnie w przypadku dziecka. Nie można właściwie leczyć bez postawienia odpowiedniej diagnozy, a pani dr przepisuje receptę po bardzo krótkim wywiadzie i bez przeprowadzenia choćby podstawowego badania.. Nie polecam!!!