Filtruj terminy

Foniatra Szczecin

lek. med. Robert Wink

Otolaryngolog, Laryngolog

70-506 Szczecin

Pan doktor Wink jest jednym z nielicznych lekarzy który jest dla pacjentów. Uważnie slucha starannie i dokladnie bada. Pracując stara się wszystko tłumaczyć pacjentom z dużym poczuciem humoru. Jest kompetentny i uczciwy. Mówi swoja opinię prosto i w zrozumiałym języku. Polecam go każdemu kto szuka porady specjalisty laryngologa i foniatry.

dr n. med. Anna Dąbrowska

Otolaryngolog, Foniatra

70-506 Szczecin

Wspaniała Pani Doktor. Bardzo dobra - profesjonalna .Super człowiek i super fachowiec:)) Czekałam na prywatną wizytę z dzieckiem 5 miesięcy - warto! Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: sos

dr n. med. Elżbieta Teresińska

Logopeda, Laryngolog

Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Pani Doktor opiekuje się mną od 5 lat, NFZ. Jest szybka, zdecydowana, kompetentna i nie marnuje czasu, diagnozę stawia szybko i trafnie. Szybko to nie oznacza, że wizyta jest nieskuteczna. Jestem wokalistą, śpiew to mój zawód, mam wielu kolegów i koleżanek po fachu, wszyscy wypowiadają się o dr. Teresińskiej z szacunkiem i polecają innym. Ja także polecam gorąco Panią doktor Teresińską bo pomogła mi wiele razy.

Opinia dodana przez: Andrzej

lek. med. Przemysław Jerzy Brzuchalski