Foniatra

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Śródmieście, Warszawa

Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Doktor poświęciła mi dużo czasu i dokładnie wysłuchała! Chciałabym żeby wszyscy lekarze mieli takie podejście!
Foniatra Warszawa lek. med. Sylwia Baczyńska-Świerczyńska

lek. med. Sylwia Baczyńska-Świerczyńska

Foniatra, Audiolog

wizyta już od 160

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Do pani doktor Baczyńskiej zgłosiłam się, gdy po wizycie u innego laryngologa nic mi nie pomagało, dalej nie mogłam praktycznie mówić. Tutaj zostałam naprawdę przebadana, nie tylko za pomocą wzroku tak jak gdzie indziej. Pani doktor korzystała z fiberoskopu, wszystko było widać na ekranie telewizora. Wyjaśniła co mi jest, omówiła jak mam się leczyć, jakie lekarstwa brać. I pomogło. Na wizycie kontrolnej mogłam już mówić, a teraz już wszystko minęło. ...
Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Anna Wakarow

Laryngolog, Foniatra

Gabinet lekarski

Dusza nie człowiek bardzo pomocna, miła i bardzo sympatyczna. Pani Doktor wyleczyła moja córkę z nawracających zapaleń uszu dzięki Pani doktor uniknęliśmy drenażu mimo że wcześniej trzech lekarzy nam mówiło że to nieuniknione, a jednak daliśmy radę Polecam
Opinia dodana przez: AGATA

Zbiegniewskiej 27
87-812 Włocławek

Uprzejmy,cierpliwy,czasu poświęca aż za dużo,człowiek na poziomie,pamiętam doktora jak jeszcze był dentystą prawdziwy naukowiec ,teraz pomógł mi w formalnościach z aparatem słuchowym polecam Stefan z Ciechocinka.

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Do Pani doktor poszłam z moim synem. Uważam że dr Malicka jest lekarzem z ogromnym doświadczeniem, bardzo nam pomogła. Polecam

dr n. med. Marta Anioł-Borkowska

Otolaryngolog, Laryngolog

Opolskie Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Wiejska 122B
45-303 Opole

Udało mi się trafić do Pani Doktor. Nareszcie wiem co mi jest, dlaczego ( gdzie tkwi problem) i co można jeszcze robić. Pani Doktor jest specjalistą o rzetelnej wiedzy merytorycznej, profesjonalnym podejściu do pacjenta i miłej aparycji. Dzięki wizycie u tego audiologa mam szanse jeszcze coś usłyszeć...SZACUN.

Dziękuję Pani serdecznie
mgr K.

Opinia dodana przez: krystyna

ulica Wojska Polskiego 7
98-300 Wieluń

Pani doktor operowała mnie w Kajetanach. Ogromna wiedza, a zarazem wielka kultura osobista. Cierpliwa i wyrozumiała dla przestraszonych własną chorobą pacjentów. Tuż przed operacją rozmawia osobiście i stara się przygotować psychicznie pacjenta do operacji. To działa! Operuje znakomicie. Przed wypisaniem ze szpitala dokładnie i rzeczowo tłumaczy, co wolno, a czego nie, żeby wrócić do zdrowia. Życzyłbym całej polskiej służbie zdrowia takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Krzysztof

al. Wojska Polskiego 23b
Polanica-Zdrój

WIZYTA FONIATRYCZNA

Gorąco polecam nie tylko dla nauczycieli, ale także dla wokalistów. P. dr Grażyna Wójcicka jest znakomitą, kompetentną specjalistką. Zbiera dokładny wywiad, przeprowadza wnikliwe badanie, interpretuje wyniki i wszystko doskonale wyjaśnia. Jest uprzejma, cierpliwa i profesjonalna.
Wizyta foniatryczna kosztowała 200 zł, w tym badanie specjalistycznym sprzętem, zdjęcia krtani, opis, recepty, skierowania, zalecenia. Otrzymałam listę zasad dbania o głos oraz zalecenia terapeutyczne, które pomogą mi wrócić do zdrowia. ...

lek. med. Robert Wink

Otolaryngolog, Laryngolog

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Pan doktor Wink jest jednym z nielicznych lekarzy który jest dla pacjentów. Uważnie slucha starannie i dokladnie bada. Pracując stara się wszystko tłumaczyć pacjentom z dużym poczuciem humoru. Jest kompetentny i uczciwy. Mówi swoja opinię prosto i w zrozumiałym języku. Polecam go każdemu kto szuka porady specjalisty laryngologa i foniatry.

NZOZ Centrum Słuchu i Mowy "Medincus"
Aleje Jerozolimskie 30

Najlepszy, najbardziej fachowy laryngolog, z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia, a ja z racji swojego zdrowia poznałam ich już wielu. Doskonale wykształcony, dokładny, uważny, a przy tym delikatny, otwarty i wprost przesympatyczny. Nareszcie czuję, że u Pana Doktora jestem w dobrych rękach!!!!! A Pani Agnieszka, która robiła mi inhalacje, to anioł w ludzkiej skórze! Przemiła, kochana i kompetentna!!!!
Opinia dodana przez: Marta Janiak