lekarz Elżbieta Wroczek-Glijer

Foniatra, Laryngolog

Pani Doktor z pewnością jest doświadczona i kompetentna. Przed wizytą z dzieckiem byliśmy u 3 innych laryngologów, polecanych lub mających 5 gwiazdek lecz żaden nie chciał zbadać 3 migdałka, mimo moich próśb, jeden zgonił problem na refluks, który być może dziecko ma i polecił syrop antyrefluksowy, drugi stwierdził że może mieć problemy przez alergie, trzeci nie miał sprzętu ale też nie powiedział że trzeba gdzieś zbadać ten migdał. Wracając do Pani Doktor, chce napisać również że oprócz badania migdałków, zbadała również ruchomość języka i uszy. Ogólnie bardzo polecam jako lekarz dla dzieci i dla dorosłych. Zdiagnozowała jako jedyna dobrze moje dziecko.

Sympatyczna Pani doktor do tego wie jak skutecznie leczyć ludzi a nie tylko naciągać na pieniądze.

Bardzo dobry pediatra laryngolog. Świetne podejście do dzieci. Jest osobą ciepłą ale i profesjonalną. Przeprowadza staranne badania, uszu, gardła i migdałów. Nie przepisuje na wszystko antybiotyków. Każdy przypadek analizuje bardzo dokładnie, skupiacjąc się na wyleczeniu i pozbyciu bólu. W CM Luxmed doktor przyjmuje także osoby dorosłe.

Wspaniała pani doktor, miła i ciepła, korzystałam z wizty wraz z córką , ma świetne podejście również do dzieci. Efekty leczenia widac już po 2 tygodniach , gdzie mój synek leczony byl prawie poł roku u innych laryngologów. polecam.