Foniatra Lublin

super lekarka. Przyjemna, cierpliwa. Jasno tłumaczy objawy choroby

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Sympatyczna Pani doktor do tego wie jak skutecznie leczyć ludzi a nie tylko naciągać na pieniądze.

prof. dr hab. n. med. Grażyna Niedzielska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Jestem nauczycielem emerytem. W trakcie pierwszej wizyty u Pani Profesor rozmawialem dlugo o moich schorzeniach. Oprócz choroby narzadu głosu mam do końca nie wyjaśnione dolegliwości w lewym płucu. Leczyłem się w związku z tym u wielu pulmunologów. Pani Profesor przypisała mi lek o nazwie Bioparox, który w zdecydowany sposób lagodzi te dolegliwości. Dziwne, że żaden z pulmunologów nie zastosował go u mnie wcześniej.
Dziękuję...
K. T.