Laryngolog Lublin

20-080 Lublin

Pani laryngolog jest świetna specjalistka , byłam u niej kilka dni temu z bólem ucha , oczyściła i dobrała mi odpowiednie leczenie, z uchem już dobrze.

20-555 Lublin

Kocham jej uśmiech... Bardzo dobre podejscie do pacjenta. Wesola, i zyczliwa. A przede wszystkim zna sie na tym co robi...

lekarz Waldemar Smoleń

Lekarz rodzinny, Laryngolog

Lublin

Polecam Doktora, jest kompetentny, bardzo mądry, wszystko dokładnie wyjaśnia. Jest wspaniałym fachowcem. Ma genialne podejście do dzieci. Najlepszy laryngolog jakiego znam! Polecam!

Opinia dodana przez: Nikola F.

Przed wczoraj Pan doktor przeprowadzał u mojego synka zabieg usunięcia trzeciego migdałka. Od pierwszego kontaktu z Panem doktorem wiedziałem, że synio jest pod fachową i profesjonalną opieką, tak więc przez czas trwania zabiegu byłem spokojny. Już po, Pan doktor, pomimo tego, że miał dyżur i dużo innych małych pacjentów, zaglądał do nas by zobaczyć, czy wszystko OK. Jest człowiekiem opanowanym, cierpliwym, znającym swój fach, pomimo młodego wieku. Jego odpowiedzi na zadawane przeze mnie pytania były wyczerpujące. Takich ludzi potrzeba polskiej medycynie, zwłaszcza gdy dotyczy ona naszych milusińskich. Panie doktorze, dziękuję serdecznie za przeprowadzony zabieg i opiekę!!! Tata Bartusia

Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w Lublinie
ulica Spokojna 3
20-074 Lublin

Wspaniały lekarz!!!! Przyjmował nas na oddział z 1,5 rocznym synkiem, u którego zdiagnozował ostre zapalenie zatok. Mimo że był środek nocy, pan doktor był bardzo miły, sympatyczny i konkretny. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania, sam dodatkowo tłumaczył na czym polega leczenie, jak to wszystko będzie wyglądało itp. Pocieszał nas i zapewniał, że mimo poważnego stanu, synek szybko wróci do zdrowia. I tak też się stało. Mimo że później lekarzem prowadzącym był inny doktor, to on zawsze zajrzał i zapytał, jak się czuje moje dziecko. Miałam wrażenie, że traktuje nas wyjątkowo, jakbyśmy byli jedynymi pacjentami na oddziale. Miałam wrażenie, że znam dr Niedzielskiego od dawna. Dzięki niemu uwierzyłam, że wszystko będzie ok i tak też było. Jeszcze raz gorąco polecam dr Niedzielskiego!!!!

Bardzo profesjonalny lekarz wysokiej klasy specjalista

Bardzo profesjonalny lekarz wysokiej klasy specjalista

dr n. med. Emilia Kątska

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

20-555 Lublin

bardzo kompetentny lekarz, wszystko wytłumaczyła, jest przy tym sympatyczna dzięki czemu wizyta przebiegała dla mnie praktycznie bez stresu.

20-555 Lublin

l Pani Doktor podczas odbytej przeze mnie wizyty wykazała się naprawdę wielkim profesjonalizmem. Od dłuższego czasu miałam problemy z zatokami męczyło mnie to dobrych kilka miesięcy przez ten czas odwiedziłam już wielu specjalistów jednakże żaden z nich nie wykazał się szczególna inicjatywą pomocy. Zapisywano mi jakieś nieskuteczne środki i leczyłam się domowymi sposobami. Pani dr przede wszystkim zleciła wszelkie badania i postawiła trafną diagnozę skierowała mnie na zabieg i teraz mogę się cieszyć doskonałym zdrowiem. Jest to specjalista w pełnym tego słowa znaczeniu!!!Bardzo się ciesze że trafiłam na tak wspaniałego lekarza

20-080 Lublin

POZYTYWNA OCENA LEKARZ JEST KOMPETENTA BARDZO KOMUNIKATYWNA MA BARDZO DOBRY KONTAKT Z DZIEĆMI

Bardzo dobry lekarz,pełen empatii,spkokoju u profesjonalizmu.Godny polecenia.Wdzieczna pacjentka-Agnieszka.

Opinia dodana przez: Agnieszka

Laryngolodzy w mieście Lublin