lekarz Ewa Franczak-Józefkiewicz

Laryngolog, Laryngolog dziecięcy

2,5
2,5
2,4

Totalny absurd wizyta prywatna Pani doktor nie zajrzała nawet do tego ucha z którym przyszliśmy bo nie potrafi odróżnić prawego od lewego i niestety nie żartuje Wszelkie dopytywania spełzły na niczym Zero podejścia do dzieci i w ogóle do tematu

Totalny absurd wizyta prywatna
Wszelkie dopytywania spełzły na niczym
Zero podejścia do dzieci i w ogóle do tematu

Bardzo polecam Panią Doktor, profesjonalna, pomocna, kompetentna i uprzejma. Bardzo się cieszę, że udało mi się do niej trafić i polecam ją wszystkim rodzicom.

Kompletny brak podejścia do dzieci. Mnie potraktowała z góry, niekulturalnie. Dziecko zbadała na siłę,w płaczu. U innych lekarzy nigdy nie mieliśmy takich problemów. Do tego nie miała pojęcia na co mogą wskazywać objawy. Porażka

brak jakiegokolwiek podejścia do tematu, pierwsza wizyta i od razu kazała wyciąć trzeci migdałek bez jakiegokolwiek rozeznania. nie polecam

miła i sympatyczna aczkolwiek nie pamięta pacjentów, chodziliśmy z synem tylko na wizyty prywatne, trzy lata temu zleciła synowi zabieg usunięcia trzeciego migdałka (bez badania kamerką !!!!!!! syn otworzył buzię i od razu stwierdziła że jest trzeci i trzeba usuwać), zgodziłam się bo bardzo chorował, po zabiegu tylko i wyłącznie prywatne kontrole, teraz zaczął się problem z uszami, i znowu wizyty u pani doktor, zirytowała mnie bardzo, zaczęła czytać syna kartę i pyta czy miał usuwany migdał?????? raz stwierdza że boczne do podcięcia raz że nie, drenaż uszy... kazała sie pisać na zabieg tylko kiedy ona ma dyżur, wcześnie z wynikami badań oczywiście tez do niej (może wtedy na coś liczyła?) a tymczasem w dniu zabiegu jakby nas nie znała, sam zabieg co lepsze wykonywał tez inny lekarz NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!

Pani doktor nie pamięta swoich pacjentów i co im dolega, bez różnicy czy było się z dzieckiem dzień wcześniej na prywatnej wizycie a na drugi dzień na oddziale. Zbyt szybko podejmuje mechaniczne decyzje. Nie polecam. Zabieg został źle wykonany i teraz musimy naprawiać jego skutki.

Niekompetentna osoba, przez nią dziecko miało drugi raz przeprowadzany zabieg usuwania migdałków. Nie byliśmi informowani o niczym, później okazało się że dziecko miało założone szwy na podcinanym drugim migdale , które się nie rozpuszczały. Nie polecam!!!!!!!!

Panią dr spotkałam niedawno, ale od razu wzbudziłam moja sympatie, to osoba bardzo miła i sympatyczna, a także doskonała laryngolog, chodzę do niej sama i z moim dzieckiem, Pani dr zawsze dostosowuje mi niedrogie leki, które są skuteczne. bardzo polecam ja każdemu,.

Bardzo dobry laryngolog ze specjalnością pediatryczną! Szybka diagnoza, szybkie leczenie. Dobry kontakt z dziećmi. Naprawdę warto, polecam!