Filtruj terminy

lekarz Ewa Franczak-Józefkiewicz

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

miła i sympatyczna aczkolwiek nie pamięta pacjentów, chodziliśmy z synem tylko na wizyty prywatne, trzy lata temu zleciła synowi zabieg usunięcia trzeciego migdałka (bez badania kamerką !!!!!!! syn otworzył buzię i od razu stwierdziła że jest trzeci i trzeba usuwać), zgodziłam się bo bardzo chorował, po zabiegu tylko i wyłącznie prywatne kontrole, teraz zaczął się problem z uszami, i znowu wizyty u pani doktor, zirytowała mnie bardzo, zaczęła czytać syna ...

prof. dr hab. n. med. Grażyna Niedzielska

Foniatra, Laryngolog

Lublin

Wizyta prywatna,umowiona na konkretna godzine,a mimo tego spore opoznienie,poniewaz Pani doktor przyjmuje swoich znajomych poza kolejnoscia.
Doktor nie posiada dobrego podejscia do dzieci. Nie potrafila w zaden sposob zachecic dziecka do badania. Pani doktor byla nieuprzejma,wrecz zirytowana.
Zgodnie z prawem po nieodbytej wizycie poprosilismy o zwrot pieniedzy za wizyte,Pani doktor nie szczedzila uszczypliwych uwag. Arogancja i nic wiecej.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM wrecz ODRADZAM. Szkoda pieniedzy i nerwow.

lekarz Wanda Kusa

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani miła i życzliwa. Kolejnym pacjentem było małe dziecko więc zakres wiedzy napewno szeroki. Ogólnie śmiało polecam dla osób dorołych!

dr n. med. Emilia Kątska

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

bardzo kompetentny lekarz, wszystko wytłumaczyła, jest przy tym sympatyczna dzięki czemu wizyta przebiegała dla mnie praktycznie bez stresu.

Laryngolodzy dziecięcy w Lublinie