Filtruj terminy

dr n. med. Emilia Kątska

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

bardzo kompetentny lekarz, wszystko wytłumaczyła, jest przy tym sympatyczna dzięki czemu wizyta przebiegała dla mnie praktycznie bez stresu.

lekarz Wanda Kusa

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani miła i życzliwa. Kolejnym pacjentem było małe dziecko więc zakres wiedzy napewno szeroki. Ogólnie śmiało polecam dla osób dorołych!

prof. dr hab. n. med. Grażyna Niedzielska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "FIDELIS" w Lublinie
Radziwiłłowska 5
20-080 Lublin

Jestem nauczycielem emerytem. W trakcie pierwszej wizyty u Pani Profesor rozmawialem dlugo o moich schorzeniach. Oprócz choroby narzadu głosu mam do końca nie wyjaśnione dolegliwości w lewym płucu. Leczyłem się w związku z tym u wielu pulmunologów. Pani Profesor przypisała mi lek o nazwie Bioparox, który w zdecydowany sposób lagodzi te dolegliwości. Dziwne, że żaden z pulmunologów nie zastosował go u mnie wcześniej.
Dziękuję...
K. T.

lekarz Ewa Franczak-Józefkiewicz

Luxmed
Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
20-555 Lublin

miła i sympatyczna aczkolwiek nie pamięta pacjentów, chodziliśmy z synem tylko na wizyty prywatne, trzy lata temu zleciła synowi zabieg usunięcia trzeciego migdałka (bez badania kamerką !!!!!!! syn otworzył buzię i od razu stwierdziła że jest trzeci i trzeba usuwać), zgodziłam się bo bardzo chorował, po zabiegu tylko i wyłącznie prywatne kontrole, teraz zaczął się problem z uszami, i znowu wizyty u pani doktor, zirytowała mnie bardzo, zaczęła czytać syna ...

Laryngolodzy dziecięcy w Lublinie