lekarz Przemysław Elżakowski

Laryngolog

Leczyłam u p. doktora zapalenie górnych dróg oddechowych i nie kwestionuje wiedzy ani kompetencji lekarza. Jest może trochę roztrzepany, ale ma doświadczenie w tym co robi. Jednak jego podejście pozostawia wiele do życzenia. Próby poderwania i komplementy, które słyszała pewnie nie jedna pacjentka to nie jest to po co pacjent przychodzi na wizytę. Moim zdaniem za bardzo spoufala się z pacjentkami. A to nie jest profesjonalne.

Witam. Lekarz słaby. Niezdecydowany. Źle dobierający leki. Dzięki jego zaleceniom leczenie musieliśmy zaczynać od nowa. Odniosłam wrażenie, że do pacjenta nie podchodzi poważnie. Stanowczo nie polecam.

Chciałam podzielić się swoją opinia na temat lek. Elżakowskiego. Jest dobrym lekarzem jeżeli chodzi o diagnozę, facet zna się na rzeczy,chorobach,potrafi je wyleczyć, ale jeżeli chodzi o podejście do pacjenta i zachowanie to niestety ,wiele do zyczenia. Lekarz nie lubi sluchać co pacjent ma do powiedzenia, pozjadal wszystkie rozumy on wie najlepiej etc, przerywa podczas przeprowadzanego wywiadu uprzejmy też nie jest podrywa pacjentki i to w sposob wulgarny przykro mi, ze to pisze, ale taka jest prawda.Jest rozkojarzony,czesto sie spoznia i czasami wygląda niechlujnie ;)

Wybitny specjalista,od lat ten sam dla rodziny i znajomych. Ogromne doświadczenie.Nigdy sie nie zawiodlem na doktorze.

Wybitny specjalista,od lat ten sam dla rodziny i znajomych. Ogromne
doświadczenie.Nigdy sie nie zawiodlem na doktorze.

Świetny lekarz, konkretny fachowiec. Odpowiada na wszystkie pytania bez owijania w bawełnę. Już na pierwszej wizycie trafił z diagnozą i umówił zabieg (telefonicznie przy mnie!). Moim zdaniem dobro pacjenta jest dla niego najważniejsze. Po zabiegu w ciągu dnia przychodził kilka razy pytać o stan zdrowia. Po zabiegu również konsultacje ze szczególną dbałością o zdrowie pacjenta. Bardzo sympatyczny, otwarty i pomocny lekarz. Polecam!

Jak mało który laryngolog - słucha. Nie opiera się jedynie na receptach do apteki. Dobry lekarz

Polecam lek. Elżakowskiego, jest świetnym lekarzem,baaardzo sympstycznym ;) poświęca czas pacjetnowi, dobrze stawia diagnozy ogólnie rewelacja :) duży + za 'dziwaczne' poczucie humoru hehe,przez co pacjent jest rowniez wyluzowany ale wie, ze jest pod dobrymi rekami :)

Kompetentny i uprzejmy lekarz. Bardzo mi pomógł i zawsze dokładnie tłumaczył przebieg leczenia. Odpowiedział na wszystkie moje pytania ze spokojem. Chodziłam do doktora na wizyty prywatne w Luxmedzie i odniosłam wrażenie, że nieco naciągał na koszty jeśli chodzi o liczbę wizyt.

Bardzo profesjonalny lekarz wysokiej klasy specjalista

Bardzo profesjonalny lekarz wysokiej klasy specjalista

Lekarza wybrałam właśnie dzięki temu forum. Jestem bardzo zadowolona. Powiem więcej, chodziłam do tylu lekarzy i to byla tylko strata czasu. Jest pierwszą osobą od długiego czasu, który po pierwsze powiedział mi co mi jest, a po drugie zaczął leczyć. Przy tym bardzo uprzejmy i nie patrzy ile osób czeka tylko każdego gruntownie bada i wszystko tłumaczy. Polecam !