dr n. med. Artur Niedzielski

Laryngolog

Wspaniały pod każdym względem... Najpierw byłam z synkiem a po pewnym czasie ze sobą i odrazu wiedział " co w trawie piszczy"

Anioł w ludzkiej skórze.Kompetentny,sympatyczny,zawsze uśmiechnięty,mający doskonałe podejście do pacjenta.Do tego bardzo indywidualne podejście do chorego zwłaszcza dziecka i jego rodziny co się teraz już prawie nie zdarza...Dziękuje za to,że jest Pan lekarzem o jakim marzy każdy z nas.E.Ajzak

Polecam tego młodego i bardzo sympatycznego pana doktora. Wszystko mi wyjaśnił i pomógł skutecznie w moim problemie. Bardzo cierpliwy i wyrozumiały. Dziękuję doktorze za konsultację.

Na prawdę świetny lekarz, podchodzi do wszystkiego z humorem i wie co robi, jest na właściwym miejscu w branży :)

Najlepszy lekarz jakiego znam. Wszyscy powinni się od niego uczyc. Podejście do dzieci ma znakomite, potrafi wszystko doskonale wytłumaczyć. Polecam wszystkim tego doktora. jeżeli laryngolog to tylko dr Artur Niedzielski

Wspaniały lekarz!!!! Przyjmował nas na oddział z 1,5 rocznym synkiem, u którego zdiagnozował ostre zapalenie zatok. Mimo że był środek nocy, pan doktor był bardzo miły, sympatyczny i konkretny. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nasze pytania, sam dodatkowo tłumaczył na czym polega leczenie, jak to wszystko będzie wyglądało itp. Pocieszał nas i zapewniał, że mimo poważnego stanu, synek szybko wróci do zdrowia. I tak też się stało. Mimo że później lekarzem prowadzącym był inny doktor, to on zawsze zajrzał i zapytał, jak się czuje moje dziecko. Miałam wrażenie, że traktuje nas wyjątkowo, jakbyśmy byli jedynymi pacjentami na oddziale. Miałam wrażenie, że znam dr Niedzielskiego od dawna. Dzięki niemu uwierzyłam, że wszystko będzie ok i tak też było. Jeszcze raz gorąco polecam dr Niedzielskiego!!!!