lekarz Maria Wasilewska-Dudek

Laryngolog

2,5

Jestem pod ogromnym wrażeniem po wizycie u Pani Doktor. Sądząc po tych kilku negatywnych opiniach trochę się obawiałam, jednak od samego wejścia zostałam przywitana z ogromną serdecznością i kulturą. Pani doktor na spokojnie wysłuchała co mi dolega i tak samo wszystko wytłumaczyła. Badania przeprowadziła także dokładnie. Już dawno się nie spotkałam z takim zaangażowaniem u lekarza i z tego co zauważyłam każdemu pacjentowi poświęca tak samo dużo czasu. Szczerze polecam :)

Stanowczo odradzam wizyty u tej pani. Mam problem z lewym uchem. Skierowała mnie na badania, którego jednak nie mogłem wykonać, gdyż w trakcie wizyty nie sprawdziła obu uszu, a tylko jedno. Drugie okazało się być zatkane, więc wynik byłby niemiarodajny. Należało więc pójść do niej znowu żeby odetkała i dopiero potem na badanie słuchu. Potem było jeszcze gorzej. Mam zatkane lewo ucho, a leczenie wg tej pani polega na zapisywaniu kropli do nosa i leków przeciwbólowych. W tym momencie w lewym uchu mam ubytek słuchu 27% (na badaniu z 17 czerwca było 10%) i nie dostałem do leczenia nic, mimo że jest tam wyraźny stan zapalny, co sama stwierdziła. Wystawiła mi skierowanie do neurologa, nie wiadomo w sumie po co. Gdy poprosiłem o oryginał badań słuchu (zamiast robienia ksero) naskoczyła na mnie i obraziła się, stwierdzając, że mi ich nie da i żebym sobie robił je jeszcze raz. Kompletna porażka i strata czasu. Nic nie leczy tylko odsyła w kółko na badania do innych osób. Więcej na pewno u niej już się nie zjawię, bo bym tak mógł rok niej chodzić i nic by to nie zmieniło.

Masakra, strata czasu. Pani doktor myśli że zjadła rozumy, przemądrzała i arogancka!!! Szczerze odradzam/

Zdecydowanie nie polecam wizyt u Pani Maria Wasilewska-Dudek. Nie mam większych zastrzeżeń co do badania i opisu mojego problemu. Jednak gdy zacząłem zadawać pytania Pani doktor nie chciała (a może nie umiała?) na nie odpowiedzieć. Powiedziała że już nie ma czasu bo "minęło 15min", że "nie jest skarbnica wiedzy" i "żebym sobie poszukał w internecie", "że jak mi nie pasuje to mogę się zapisać do lekarza gdzie indziej". Wydaje mi się, że nie taka powinna być relacje lekarza z pacjentem i ciekaw jestem czy tak samo podchodzi do swoich prywatnych pacjentów którzy płacą jej za wizytę gotówką.