Laryngolog Szczecin

Dr Żelachowska jest najlepszym Laryngologiem w Szczecinie

Dr Żelachowska jest najlepszym Laryngologiem w Szczecinie

Gierczak 38 (Laser) lok. 3
70-825 Szczecin

Jest lekarzem doswiadczonym ikompetentnym w swojej dziedzinie.

Jest lekarzem doswiadczonym ikompetentnym w swojej dziedzinie.

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Domańskiego 2/1
71-312 Szczecin

Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać, poświęcić czas na odpowiednio długie badanie (często mało przyjemne), ma ogromna wiedzę i cierpliwie wszystko tłumaczy. Niesamowita empatia do drugiego człowieka, chętnie poradzi gdzie należy się udać w przypadku dalszej diagnozy. Świetny lekarz!Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Robert Wink

Foniatra, Laryngolog

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Pan doktor Wink jest jednym z nielicznych lekarzy który jest dla pacjentów. Uważnie slucha starannie i dokladnie bada. Pracując stara się wszystko tłumaczyć pacjentom z dużym poczuciem humoru. Jest kompetentny i uczciwy. Mówi swoja opinię prosto i w zrozumiałym języku. Polecam go każdemu kto szuka porady specjalisty laryngologa i foniatry.

ul. Milczańska
Szczecin

Rozmowa może trwać wiecznie, tak wspominam dialog i wizytę związaną z omówieniem szczegółów operacji. Szacunek i podziw motywacji i okazania pomocy. Do zobaczenia 18go Doktorze! :) pozdrawiam i polecam.

Opinia dodana przez: Julian

Centrum Medicover - Szczecin
ul. Malczewskiego 26
71-612 Szczecin

Lekarz z powołania - zdecydowanie polecam! Ja trafiłam z podejrzeniem nagłej głuchoty. Lekarz wysłuchał, polecił odpowiednie badania, przypisał odpowiednie leki - m.in. sterydy (których się bałam, ale lekarz na spokojnie rozwiał wątpliwości) i po kilku miesiącach leczenia - słuch wrócił ...

Lekarz z powołania - zdecydowanie polecam! Ja trafiłam z podejrzeniem nagłej głuchoty. Lekarz wysłuchał, polecił odpowiednie badania, przypisał odpowiednie leki - m.in. sterydy (których się bałam, ale lekarz na spokojnie rozwiał wątpliwości) i po kilku miesiącach leczenia - słuch wrócił :)

Opinia dodana przez: Joasia

Boguchwały 2d lok.5
Szczecin

Bardzo profesjonalny i miły lekarz . Operował mi przegrodę i jestem zadowolona z efektów , nareszcie oddycham przez nos.

Opinia dodana przez: Bartek

Boya-Żeleńskiego 12
71-145 Szczecin

myślę ,ze to swietny lekarz,słucha uwaznie pacjenta,natychmiast kieruje na badania,stawia od ręki trafną diagnozę,byłam tylko dwa razy ijestem usatysfakcjonowana,szkoda tylko,ze trafiłam o 16 lat za póżno po piekle,które przeszłam z powodu problemów ze słuchem

dr n. med. Dariusz Pietruszka

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

ulica Podgórna 65/1
70-205 Szczecin

Bardzo dobry lekarz.Nie zostawia pacjenta bez pomocy.Nawet,kiedy inni nie dawali rady,On dawał oprócz nadziei-konkretne zalecenia
tzn. leki.I one działały!
Serdecznie dziękuję i polecam.
Warto w małej poczekalni odczekać nawet 2 h.

tzn. leki.I one działały!
Serdecznie dziękuję i polecam.
Warto w małej poczekalni odczekać nawet 2 h.

dr n. med. Piotr Maj

Laryngolog, Otolaryngolog

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Po latach leczenia przewlekłego zapalenia uszu,obustronnego niedosłuchu,jedno spojrzenie lekarza(naprawdę szok) trafiona diagnoza i dziecko od roku nie brało nawet wit.C