Laryngolog Szczecin

Dr Żelachowska jest najlepszym Laryngologiem w Szczecinie

Dr Żelachowska jest najlepszym Laryngologiem w Szczecinie

Gierczak 38 (Laser) lok. 3
70-825 Szczecin

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Jest wyjątkowy i rzadko takiego można spotkać. Trafiłam do niego z polecenia, zadzwoniłam z płaczącym z bólu dzieckiem z boku, żaden inny lekarz w Szczecinie nie miał wolnych miejsc. Pan doktor przyjechał specjalnie, chociaż tego dnia nie przyjmował. Zbadał małego, którego bardzo bolało ucho. Okazało się, ze miał zapalenie. Wyczyscił mu woskowinę długą igłą, naświetlał laserem. Ma takie podejście do dziecka, ze mały w ogóle się nie bał, zagadywał go, wszystko dokładnie wyjaśnił, pokazywał, ze to nie boli. Po zabiegu laserem małego przestało boleć, udało się obejść bez antybiotyków. Do tej pory problem nie wrócił. u znajomych, którzy mi go polecili problem nie wrócił przez 2 lata, a wcześniej mały często chorował na to. Naświetlania mieliśmy przez 3 kolejne dni, jednak później płaciliśmy tylko 30 zł za laser, za wizytę już pan doktor nie pobierał opłaty. Polecam z pełną odpowiedzialnością tego pana doktora z bardzo ludzkim podejściem.

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Domańskiego 2/1
71-312 Szczecin

Prawdziwy lekarz z powołania. Potrafi wysłuchać, poświęcić czas na odpowiednio długie badanie (często mało przyjemne), ma ogromna wiedzę i cierpliwie wszystko tłumaczy. Niesamowita empatia do drugiego człowieka, chętnie poradzi gdzie należy się udać w przypadku dalszej diagnozy. Świetny lekarz!Godny polecenia!

Opinia dodana przez: Magdalena

lek. med. Robert Wink

Otolaryngolog, Laryngolog

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Pan doktor Wink jest jednym z nielicznych lekarzy który jest dla pacjentów. Uważnie slucha starannie i dokladnie bada. Pracując stara się wszystko tłumaczyć pacjentom z dużym poczuciem humoru. Jest kompetentny i uczciwy. Mówi swoja opinię prosto i w zrozumiałym języku. Polecam go każdemu kto szuka porady specjalisty laryngologa i foniatry.

ul. Milczańska
Szczecin

Wspaniały lekarz z bardzo dobrym podejściem do dzieci. Do doktora trafiliśmy po nieudanej fenestracji torbieli ślinianki podjęzykowej mojego 5 letniego syna (dodam że lekarz, który przeprowadził tą operacje nie chciał podjąć się kolejnej, odsyłając nas do innych lekarzy, a kolejny lekarz też odesłał nas z „kwitkiem”). I tak po wielu poszukiwaniach na całe szczęście trafiliśmy do doktora Grzegorza Matyja (na wizyty dojeżdżaliśmy 180 km do Gorzowa W.), który po konsultacji podjął się operacji wycięcia torbiela guza ślinianki jamy ustnej. Zabieg odbył się w Drezdenku bez komplikacji, dodam że po wypisaniu doktor był w stałym kontakcie z nami. Naprawdę szczerze polecam doktora, jest to człowiek, dla którego najważniejsze jest zdrowie pacjenta i pomoc osobom chorym a sprawy finansowe są drugorzędne. Dziękuje Miłosz

Opinia dodana przez: Tomek

Centrum Medicover - Szczecin
ul. Malczewskiego 26
71-612 Szczecin

Rewelacyjny lekarz i chirurg zasługujący na odznakę. Dzięki umiejętności słuchania, a także trafnej i odważnej diagnozie mój synek od 6 lat nie choruje! Byłam u wielu specjalistów, wydałam masę pieniędzy bez żadnych rezultatów. Wycięto mu trzeci migdał, ale bezdechy nocne nie ustały. Ciągle chorował i nie tylko na zapalenia oskrzeli czy anginę ,ale nawet na bardzo rzadką chorobę schonleina-henocha (trzy razy do roku leżał w szpitalu) Ręce opadały. Dzięki trafnej diagnozie Doktora Żmudzińskiego i usunięciu pozostałych dwóch migdałków podniebnych, mój synek przestał zupełnie chorować! Dodam, że zanim zdecydowałam się na zabieg odwiedziłam prywatnie trzech innych specjalistów i wszyscy mi odradzali, twierdząc, że wirusy nie mają bariery i „schodzą” niżej, więc zapalenia oskrzeli mogą zmienić się na zapalenia płuc. Żałuję tylko jednego, że tak długo zwlekałam z decyzją.
Dziękuję Panu Doktorowi za cierpliwość, życzliwość i profesjonalizm.
Oby więcej w Polsce było takich lekarzy

Opinia dodana przez: Anna

Boguchwały 2d lok.5
Szczecin

Bardzo profesjonalny i miły lekarz . Operował mi przegrodę i jestem zadowolona z efektów , nareszcie oddycham przez nos.

Opinia dodana przez: Bartek

Boya-Żeleńskiego 12
71-145 Szczecin

myślę ,ze to swietny lekarz,słucha uwaznie pacjenta,natychmiast kieruje na badania,stawia od ręki trafną diagnozę,byłam tylko dwa razy ijestem usatysfakcjonowana,szkoda tylko,ze trafiłam o 16 lat za póżno po piekle,które przeszłam z powodu problemów ze słuchem

dr n. med. Dariusz Pietruszka

Laryngolog dziecięcy, Laryngolog

ulica Podgórna 65/1
70-205 Szczecin

Bardzo dobry lekarz.Nie zostawia pacjenta bez pomocy.Nawet,kiedy inni nie dawali rady,On dawał oprócz nadziei-konkretne zalecenia
tzn. leki.I one działały!
Serdecznie dziękuję i polecam.
Warto w małej poczekalni odczekać nawet 2 h.

tzn. leki.I one działały!
Serdecznie dziękuję i polecam.
Warto w małej poczekalni odczekać nawet 2 h.

dr n. med. Piotr Maj

Otolaryngolog, Laryngolog

Prywatny Gabinet Lekarski
płk. Starzyńskiego 2 lok. 315
70-506 Szczecin

Od wielu lat próbowałam zainteresować moim problemem zdrowotnym swojego lekarza rodzinnego ale bez żadnego skutku nie skierował mnie do specjalisty nie zlecił nawet podstawowych badań.

Z prywatnego gabinetu trafiłam na oddział ratunkowy kliniki na ul.Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie i tu poznałam Pana doktora Piotra Maj i do dziś nie mogę uwierzyć,że są jeszcze tacy lekarze,którzy niechcą pozbyć się pacjenta ale profesjonalnie starają się mu pomóc.Ja miałam wiele szczęścia ,że trafilam na takiego człowieka całkowicie oddanego swojej pracy i pacjentowi.

Krystyna Reut

Laryngolodzy w mieście Szczecin