dr n. med. Piotr Maj

Laryngolog, Otolaryngolog

Od wielu lat próbowałam zainteresować moim problemem zdrowotnym swojego lekarza rodzinnego ale bez żadnego skutku nie skierował mnie do specjalisty nie zlecił nawet podstawowych badań. Z prywatnego gabinetu trafiłam na oddział ratunkowy kliniki na ul.Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie i tu poznałam Pana doktora Piotra Maj i do dziś nie mogę uwierzyć,że są jeszcze tacy lekarze,którzy niechcą pozbyć się pacjenta ale profesjonalnie starają się mu pomóc.Ja miałam wiele szczęścia ,że trafilam na takiego człowieka całkowicie oddanego swojej pracy i pacjentowi. Krystyna Reut

Krystyna Reut

Po latach leczenia przewlekłego zapalenia uszu,obustronnego niedosłuchu,jedno spojrzenie lekarza(naprawdę szok) trafiona diagnoza i dziecko od roku nie brało nawet wit.C

bardzo dobry lekarz,bardzo mi pomóg w wyleczeniu zatok

bardzo dobry lekarz,bardzo mi pomóg w wyleczeniu zatok

Super lekarz,pomógłmi bardzo,bardzo polecam.

Super lekarz,pomógłmi bardzo,bardzo polecam.

Przez trzy lata wizyt nie rozpoznał doskonale widocznego raka krtani który stale się powiększał a on wpierał ze to obrzęk po radioterapii