Filtruj terminy

Otolaryngolog Szczecin

lek. med. Robert Wink

Otolaryngolog, Laryngolog

70-506 Szczecin

Pan doktor Wink jest jednym z nielicznych lekarzy który jest dla pacjentów. Uważnie slucha starannie i dokladnie bada. Pracując stara się wszystko tłumaczyć pacjentom z dużym poczuciem humoru. Jest kompetentny i uczciwy. Mówi swoja opinię prosto i w zrozumiałym języku. Polecam go każdemu kto szuka porady specjalisty laryngologa i foniatry.

lekarz Zennar Kheder

Otolaryngolog, Neurochirurg

Chodkiewicza 7a lok. 2
70-347 Szczecin

Z pewnością Pan doktor zajmuje się wieloma pacjentami i z tego względu nie jest nawet w stanie pamiętać ich wszystkich ,w tym również i mojego brata .Jestem jednak zdania ,że tak świetnie wykonana praca zasługuje na podkreślenie.Po kontuzji kręgosłupa jakiej doświadczył brat ,ogarnęła nas czarna rozpacz ,kiedy to odwiedzajac kolejne gabinety lekarskie stawiano nietrafione diagnozy ,proponując niebezpieczne wrecz metody leczenia ,co skutkowało przedłużając się cierpieniem i stratą czasu.Na szczescie brat trafił do Pana doktora ,gdzie jego starania przyniosły doskonałe efekty .Natychmiastowa operacja poprzedzona właściwą diagnozą.Dziś przepuklina i ból kręgosłupa należą już do przeszłości,brat może chodzić i znów cieszyć się życiem.Dziękuję Panu z całego serca !!Oby ta życzliwość,jaką okazuje Pan innym ,była zawsze odwzajemniana .Jest Pan pieknym przykładem na to ,że pomiędzy gąszczem przepisów ,paragrafów ,papierków i biurokracji ,jest jeszcze miejsce ,by traktować pacjenta cierpiącego przede wszystkim po LUDZKU .Wszystkim polecam tego lekarza ,za profesjonalizm ,niezwykły talent doswiadczenie i umiejętności ,bo to jest przedmiotem oceny przede wszystkim .

dr n. med. Piotr Maj

Otolaryngolog, Laryngolog

70-506 Szczecin

Od wielu lat próbowałam zainteresować moim problemem zdrowotnym swojego lekarza rodzinnego ale bez żadnego skutku nie skierował mnie do specjalisty nie zlecił nawet podstawowych badań.

Z prywatnego gabinetu trafiłam na oddział ratunkowy kliniki na ul.Unii Lubelskiej 1 w Szczecinie i tu poznałam Pana doktora Piotra Maj i do dziś nie mogę uwierzyć,że są jeszcze tacy lekarze,którzy niechcą pozbyć się pacjenta ale profesjonalnie starają się mu pomóc.Ja miałam wiele szczęścia ,że trafilam na takiego człowieka całkowicie oddanego swojej pracy i pacjentowi.

Krystyna Reut

dr n. med. Anna Dąbrowska

Otolaryngolog, Foniatra

70-506 Szczecin

Wspaniała Pani Doktor. Bardzo dobra - profesjonalna .Super człowiek i super fachowiec:)) Czekałam na prywatną wizytę z dzieckiem 5 miesięcy - warto! Szczerze polecam!

Opinia dodana przez: sos

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

lek. med. Przemysław Jerzy Brzuchalski

Otolaryngolog, Foniatra

Gabinet psychologiczny Aleksandra Cebula
Starzyńskiego 2, gab. 438 (III p.)

Otolaryngolodzy w mieście Szczecin