lekarz Zennar Kheder

Neurochirurg, Otolaryngolog

Z pewnością Pan doktor zajmuje się wieloma pacjentami i z tego względu nie jest nawet w stanie pamiętać ich wszystkich ,w tym również i mojego brata .Jestem jednak zdania ,że tak świetnie wykonana praca zasługuje na podkreślenie.Po kontuzji kręgosłupa jakiej doświadczył brat ,ogarnęła nas czarna rozpacz ,kiedy to odwiedzajac kolejne gabinety lekarskie stawiano nietrafione diagnozy ,proponując niebezpieczne wrecz metody leczenia ,co skutkowało przedłużając się cierpieniem i stratą czasu.Na szczescie brat trafił do Pana doktora ,gdzie jego starania przyniosły doskonałe efekty .Natychmiastowa operacja poprzedzona właściwą diagnozą.Dziś przepuklina i ból kręgosłupa należą już do przeszłości,brat może chodzić i znów cieszyć się życiem.Dziękuję Panu z całego serca !!Oby ta życzliwość,jaką okazuje Pan innym ,była zawsze odwzajemniana .Jest Pan pieknym przykładem na to ,że pomiędzy gąszczem przepisów ,paragrafów ,papierków i biurokracji ,jest jeszcze miejsce ,by traktować pacjenta cierpiącego przede wszystkim po LUDZKU .Wszystkim polecam tego lekarza ,za profesjonalizm ,niezwykły talent doswiadczenie i umiejętności ,bo to jest przedmiotem oceny przede wszystkim .

Pan Doktor jest nie tylko wysoce kompetentnym i merytorycznym specjalistą, ale także, a może przede wszystkim człowiekiem empatycznym. To świetny fachowiec, kulturalny, uważny i rozumny człowiek, o wrażliwości adekwatnej do wykonywanego zawodu. Potrafi słuchać pacjenta. Pan doktor bardzo pomógł mojemu cierpiącemu od dawna bratu, Zdiagnozował schorzenie, przeprowadził operację przepukliny. Wszystkim polecam tego profesjonalnego lekarza. Talent połączony z człowieczeństwem.

polecam lekarza, posiada dużą wiedzę i doświadczenie w tym co robi, w sierpniu miałam operację przepukliny krążka międzykręgowego (dysku) C5/- C/6 odcinka szyjnego w szpitalu na ul. arkońskiej, doktor jest powściągliwy w słowach, odczuć można że troszkę za mało empatyczny jak na lekarza, jest również pragmatyczny w ocenie sytuacji, w podejściu do pacjenta cierpliwy i dotrzymuje słowa w tym co obiecuje.