Filtruj terminy

Neurochirurg Szczecin

dr n. med. Dariusz Jeżewski

Korony Północnej 15a
71-771 Szczecin

24.04.21 minął rok od wspaniałej operacji tego niebywałego lekarza. Doktor Jeżewski operował moją mamę ,która doznała wylewu (krwotok domózgowy i dokomorowy plus tętniak tętnicy szyjnej). Gdyby nie błogosławione ręce dra Jeżewskiego ....Mama jest osobą sprawną i szczęśliwą . Dzięki temu niezwykłemu CZŁOWIEKOWI! Do końca życia będę wdzięczna ! Dziękuję.
Anna Iga Trzcińska
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Leszek Sagan

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Wspaniały w swojej specjalności.
Przeprowadził mi operacji stabilizacji kręgosłupa -odcinek lędźwiowy cały w 2017 roku ,wszystko jest ok.
Opinia dodana przez: Lech

dr n. med. Łukasz Madany

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Polecam Pana Doktora, za jego ogromną wiedzę, fachowość, zaangażowanie oraz kompetencje. Pan doktor pomimo natłoku zajęć potrafi znaleźć chwile i odpowiedzieć na nurtujące pytania, pamięta każdego pacjenta i rozwiewa wszystkie wątpliwości rodzica. Oddałam w ręce Pana Doktora swojego 3 letniego synka i wiem, ze był w dobrych, jak nie najlepszych rękach!!! Polecam z całego serca i życzę Panu Doktorowi dalszych sukcesów! Pozdrawiamy wraz z małym pacjentem Bartkiem :)
Opinia dodana przez: Dominika
Szczecin Neurochirurg dr Jerzy Bajko

dr Jerzy Bajko

Neurolog, Neurochirurg

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Ogólnie OK, trzeba się dość sporo naczekać na wejście do gabinetu (zamiast wejść o 15, wchodzi się nawet przed 16 itp.), jednak doktor wydaje się kompetentny, tłumaczy, na czym polega choroba pacjenta. Oczywiście przypisuje leki przeciwbólowe, które niekoniecznie poprawiają codzienne życie, ale w jakiś sposób ułatwiają funkcjonowanie. Faktycznie kieruje do innych specjalistów, aptek (rzekomo ze zniżką), na jakieś badania (np. rezonans), a za wszystko niestety trzeba płacić. Jednak zważywszy na ...
Opinia dodana przez: Liz

Leszek Herbowski

SPWSZ w Szczecinie

Szczecin

Leczę się u Pana doktora od 5 lat ,trzykrotnie byłam operowana na kręgosłup ledzwiowy , ostatnio 28 kwietnia 2020 roku, mimo pandemi ,zostałam zoperowana w Zdunowie ,lekarz godny polecenia ,ma pewną rękę ,przy czym świetny specjalista ,

dr hab. n. med. Wojciech Janicki

Neurochirurg, Neurolog

Reduty Ordona 89 lok. 1
71-180 Szczecin

Godna podziwu wiedza medyczna,fachowość jak i wnikliwe oraz szczegółowe badanie pacjenta.Polecam każdej chorej osobie.

lekarz Elżbieta Włodarczyk

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

dr Włodarczyk operowała mnie w sierpniu 1997 r.Dysk L4-L5 wpadł mi centralnie do rdzenia kręgowego.Poinformowała mnie bardzo szczegółowo o konsekwencjach tej operacji, a w dniu, w którym mieli postawić mnie na nogi-przyszła specjalnie, choć była już na urlopie.Dziękuję.Chodzę sprawnie do dziś.
Opinia dodana przez: Tamara

lekarz Zennar Kheder

Neurochirurg, Otolaryngolog

Chodkiewicza 7a lok. 2
70-347 Szczecin

Z pewnością Pan doktor zajmuje się wieloma pacjentami i z tego względu nie jest nawet w stanie pamiętać ich wszystkich ,w tym również i mojego brata .Jestem jednak zdania ,że tak świetnie wykonana praca zasługuje na podkreślenie.Po kontuzji kręgosłupa jakiej doświadczył brat ,ogarnęła nas czarna rozpacz ,kiedy to odwiedzajac kolejne gabinety lekarskie stawiano nietrafione diagnozy ,proponując niebezpieczne wrecz metody leczenia ,co skutkowało przedłużając się cierpieniem i stratą czasu.Na szczescie brat ...

prof. dr hab. n. med. Ireneusz Kojder

unia lubelska

Szczecin

Doskonały specjalista, dociekliwy, poświęca tyle czasu ile potrzeba, zapewnia kompleksową opiekę. Polecam.

dr n. med. Krzysztow Rzewucki

Szczecin

Trzy zabiegi i wszstkie z kompleksowym wyposażeniem pacjenta a ponad to przyjemny kontakt osobisty/całkowite przekazanie wiedzy pacjentowi co było zrobione i jak postępsować w przyszłym życiu i czego się spodziewać,Spoko z tym Lekarzem/pomijam tytuły/trzeba się liczyć bo Ten LEKARZ liczy się z pacjentem.Od chwili wejścia na stół do zejścia i później w poradni zawsze sie jest pacjentem ęó łęąż / TO podpisał pacjent trzech zabiegów Józef Janda.A jeszce co0ś mnie ...

Neurochirurdzy w Szczecinie