Filtruj terminy

Neurochirurg Szczecin dr Jerzy Bajko

dr Jerzy Bajko

Neurolog, Neurochirurg

71-455 Szczecin

Ogólnie OK, trzeba się dość sporo naczekać na wejście do gabinetu (zamiast wejść o 15, wchodzi się nawet przed 16 itp.), jednak doktor wydaje się kompetentny, tłumaczy, na czym polega choroba pacjenta. Oczywiście przypisuje leki przeciwbólowe, które niekoniecznie poprawiają codzienne życie, ale w jakiś sposób ułatwiają funkcjonowanie. Faktycznie kieruje do innych specjalistów, aptek (rzekomo ze zniżką), na jakieś badania (np. rezonans), a za wszystko niestety trzeba płacić. Jednak zważywszy na ...
Opinia dodana przez: Liz

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

dr Włodarczyk operowała mnie w sierpniu 1997 r.Dysk L4-L5 wpadł mi centralnie do rdzenia kręgowego.Poinformowała mnie bardzo szczegółowo o konsekwencjach tej operacji, a w dniu, w którym mieli postawić mnie na nogi-przyszła specjalnie, choć była już na urlopie.Dziękuję.Chodzę sprawnie do dziś.
Opinia dodana przez: Tamara

71-455 Szczecin

Świetny lekarz . W 100% profesjonalny . Spokojnie , rzeczowo wszystko tłumaczy . Dzisiejsza wizyta bardzo mnie uspokoiła . Pan doktor wytłumaczył mi aktualny stan mojego kręgosłupa i objaśnił również czego ewentualnie mogę się spodziewać i jak mam postępować . Bardzo dziękuję Panie doktorze Beata :)
Opinia dodana przez: Beata

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a

Witam.
Wczoraj, tj. 01.02.2017r. byłam w Szczecinie u doktora Roberta Narolewskiego.
To miły, konkretny, poważny pan. Uważnie słuchał i notował. Na zadawane pytania odpowiadał, nic nie narzucał.
Nie kręcił, nie wymądrzał się, mówił językiem "normalnym" nie naukowym,
z którego mało co wiadomo.
POLECAM wszystkim internautom, u siebie w Gorzowie też będę Doktora chwalić i POLECAĆ!!!
Pozdrawiam,
Aneta z Gorzowa:)
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Jolanta Cecerko

Neurochirurg, Chirurg ogólny

Centrum Zdrowia Neurochirurgia
ul. Lompy 7A
71-669 Szczecin

Bardzo dobra Pani dr ,miałem mieć w 2005 roku operację kręgosłupa -do tej pory chodzę o własnych siłach dzięki Pani dr Cecerko. A jest już Lipiec 2015 roku.Oby więcej takich lekarzy było. Bardzo za to dziękuję Pani doktor .Wiesław Józefowicz.
Opinia dodana przez: Wiesław

Nasz Doktor - Jagiellońska 44
Jagiellońska 44
70-382 Szczecin

Lekarz godny polecenia. Naprawił moje 70 letniego tatę. Lekarz z powołania. Bardzo dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: iza

lekarz Jan Ślósarek

Neurochirurg, Chirurg ogólny

71-455 Szczecin

Tylko do niego - bardzo dobry lekarz POLECAM wszystkim jest solidny skromny i najlepszy neurochirurg jakiego znam.
Opinia dodana przez: Piti

lekarz Zennar Kheder

Otolaryngolog, Neurochirurg

Chodkiewicza 7a lok. 2
70-347 Szczecin

Z pewnością Pan doktor zajmuje się wieloma pacjentami i z tego względu nie jest nawet w stanie pamiętać ich wszystkich ,w tym również i mojego brata .Jestem jednak zdania ,że tak świetnie wykonana praca zasługuje na podkreślenie.Po kontuzji kręgosłupa jakiej doświadczył brat ,ogarnęła nas czarna rozpacz ,kiedy to odwiedzajac kolejne gabinety lekarskie stawiano nietrafione diagnozy ,proponując niebezpieczne wrecz metody leczenia ,co skutkowało przedłużając się cierpieniem i stratą czasu.Na szczescie brat ...

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Wspaniały lekarz któremu warto zaufać, w klinice neurochirurgii w Szczecinie Zdroje wszystko chodzi jak w zegarku. Nie tylko operacje przeprowadza się perfekcyjnie, także opieka po operacji jest doskonała, bo działa tam zgrany zespół bardzo dobrych lekarzy i pielęgniarek którym spokojnie można powierzyć swoje życie i zdrowie. Dla Pana Doktora każdy pacjent jest wyjątkowy i traktowany podmiotowo.
Opinia dodana przez: Agata Olszyńska

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Doktor Madany zoperował moje dziecko z poważną wadą mózgu która zagrażała nie tylko zdrowiu ale też życiu. Inni odmówili ze względu na ryzyko. Operacja została wykonana perfekcyjnie i teraz mam znowu zdrowe dziecko. Ogromnie dziękuję nie tylko za doskonale przeprowadzoną operację ale także za cierpliwą, długotrwałą opiekę po operacji. Było warto zaryzykować, bo nawet w naszym, trudniejszym przypadku, gdy organizm zareagował źle - udzielono córce tak troskliwej opieki że wszystko ...
Opinia dodana przez: Agata Olszyńska

Neurochirurdzy w Szczecinie