lekarz Robert Narolewski

Neurochirurg

W październiku 2022 dr Robert Narolewski operował u mnie kręgosłup w odcinku szyjnym. Pan doktor przywrócił mnie do zdrowia, operacja była skomplikowana wymagająca niezwykłej precyzji. Dr Narolewski ma złote ręce. Jest niezwykle skupionym człowiekiem, nie dziala chaotycznie lecz podejmuje leczenie, które będzie najlepsze dla pacjenta. Nie podchodzi do pacjenta statystycznie. Mam do doktora pełne zaufanie.

Witam. Wczoraj, tj. 01.02.2017r. byłam w Szczecinie u doktora Roberta Narolewskiego. To miły, konkretny, poważny pan. Uważnie słuchał i notował. Na zadawane pytania odpowiadał, nic nie narzucał. Nie kręcił, nie wymądrzał się, mówił językiem "normalnym" nie naukowym, z którego mało co wiadomo. POLECAM wszystkim internautom, u siebie w Gorzowie też będę Doktora chwalić i POLECAĆ!!! Pozdrawiam, Aneta z Gorzowa:)

Witam.
Wczoraj, tj. 01.02.2017r. byłam w Szczecinie u doktora Roberta Narolewskiego.
Nie kręcił, nie wymądrzał się, mówił językiem "normalnym" nie naukowym,
z którego mało co wiadomo.
Pozdrawiam,
Aneta z Gorzowa:)