Leszek Herbowski

Neurochirurg

Leczę się u Pana doktora od 5 lat ,trzykrotnie byłam operowana na kręgosłup ledzwiowy , ostatnio 28 kwietnia 2020 roku, mimo pandemi ,zostałam zoperowana w Zdunowie ,lekarz godny polecenia ,ma pewną rękę ,przy czym świetny specjalista ,

Bardzo dobry specjalista ,kompetentny lekarz ,teraz operował mnie 3 raz na kręgosłup , bardzo dobre podejście do pacjenta ,naprawdę warto zaufać temu lekarzowi, polecam.

Dr jest słodki dopóki coś wyjdzie nie tak,jestem oburzona nie tylko ja,ale wielu pacjentow.Fakt chodzę mam stymulator ale dalej troszczy się sama nagle dostałam raka o czym chciałam powiadomić. ,lecz jak zwykle nie odbiera komórki, ale wiedziałam że kiedyś się lekarz sypie i to tak że straci pacjentów

Jestem pacjetka Doktora juz 21 lat i nigdybym nie zamienilabym na innego lekarza.Przezylam 8 operacji[6na odcinku lendzwiowym i dwie odcinku szyjnym].Chodze na wlasnych nogach bez kul .Dr.Herbowski jest wspanialym lekarzem i ma zlote rece.POLECAM kogo boli kregoslup a decyduje sie na zabieg.Jest OK.

Wspaniały lekarz i człowiek. Jestem miesiąc po operacji kręgosłupa i czuję się świetnie. Panie doktorze dziękuję za zwrócenie zdrowia. Nie zapomnę pobytu na oddziale i tak wspaniałej opieki jaką zostałam obdarzona.

jest bardzo kompetentny, doświadczony , ogromna praktyka a przede wszystkim sympatyczny i przemiły jako człowiek

Jestem pacjentem dr od 2003 r.Bardzo dokładnie tłumaczy proponowane leczenie.Życzliwy i kompetentny.Polecam

Jest to lekarz z powołania ,który kocha pacjentow a oni jego.

Jest to lekarz z powołania ,który kocha pacjentow a oni jego.

Wspaniały, dobry i przesympatyczny człowiek. Oby takich lekarzy było więcej. Operował mnie dwukrotnie i nigdy nie odmówił pomocy lub porady, nawet telefonicznie. Zawsze ma czas, cierpliwość i miłe słowo dla pacjenta.

wspaniały lekarz,operował mnie w sierpniu 2008r.,po operacji wszystko mi tłumaczył i interesował się moimi postępami.Niestety czeka mnie teraz druga operacja i oddam się znowu w jego ręce.