Beata Paszukow

Psycholog

3,6

Nie bardzo rozumiem, dlaczego takie osoby wpisują się na stronach poświeconych lekarzom. Jeżeli już to jest jakimś żartem to co jescze w pracy tej osoby jest niewiarygodne? A pisanie dzisiaj do gazet czy na stronach internetowych to potrafi każdy, bez wychodzenia z domu i pokazywania swoich prawdziwych kwalifikacji.

kompetentny psycholog, pomogła mojemu dziecku,gorąco polecam

kompetentny psycholog, pomogła mojemu dziecku,gorąco polecam

polecam, konkretna, pomocna-zwłaszcza dla dzieci

polecam, konkretna, pomocna-zwłaszcza dla dzieci

JAK DOBRZE PAMIĘTAM TO TA PANI JEST PSYCHOLOGIEM KTÓRY UCZY W SZKOLE A NIE LEKARZEM :)

Polecam. W zasadzie jestem pod wielkim wrażeniem... A miałem kontakt z kilkunastoma specjalistami. Od takich, którym opadały ręce - do takich którzy je podnosili by wziąć pieniądze i wypisać kolejną receptę. Byli też "GURU". Jeden ze specjalistów na opowieść o poczuciu odrealnienia i widzeniu świata jak by "za szybą" zasugerował bym odwiedził okulistę. Był też taki, który po pierwszym spotkaniu podsumował - hmm SZPITAL. I nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że kilku moich znajomych usłyszało to samo od tego człowieka. Najłatwiej pozbyć sie problemu, a ...

Polecam. W zasadzie jestem pod wielkim wrażeniem...
A miałem kontakt z kilkunastoma specjalistami. Od takich, którym opadały ręce - do takich którzy je podnosili by wziąć pieniądze i wypisać kolejną receptę. Byli też "GURU". Jeden ze specjalistów na opowieść o poczuciu odrealnienia i widzeniu świata jak by "za szybą" zasugerował bym odwiedził okulistę. Był też taki, który po pierwszym spotkaniu podsumował - hmm SZPITAL. I nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to, że kilku moich znajomych usłyszało to samo od tego człowieka. Najłatwiej pozbyć sie problemu, a najlepiej jeśli samemu pracuje sie w tym szpitalu i odsyła sie tam swoich pacjentów nieprawda Panie Doktorze? WIelu widzi w tym DOBRY INTERES a niewielu to po prostu lubi. Często jakość nieadekwatna do ceny. Na szczęście Pani Beata poprawiła mój obraz "Białostockich specjalistów". Dzięki wielkie za pomoc.
"BL"

Wciąż poszukujesz "Psycholog Białystok"?

Gabinet Psychologiczny "Otwarci"
Waszyngtona 18 lok.3