lekarz Beata Pelic-Szeliga

1,7
1,8
1,8
2,2

Nie pytając o nasz problem, Pani doktor od razu kazała ściągnąć dziecku buty i po chwili przepisała wkładki ortopedyczne, które miały być zamówione u Pani, która siedziała obok nas, w tym samym gabinecie (za parawanem). Kiedy Pani doktor została poinformowana, że przyszliśmy z problem pleców, przepisała gorset, który również miał być zamówiony tej samej Pani siedzącej obok.

Pani doktor , nie wstając zza biurka, stawia diagnozę, niezbyt pochlebnie ocenia opinie innych lekarzy specjalistów, rozdaje gratisowe " witaminki" - niestety dawno przeterminowane. Nie polecam!

Pani doktor zapisała wkładki ortopedyczne i ortezy ( dwie szyny na całe nogi) dwuletniemu dziecku bez żadnego badania.Pani nie wyszła zza biurka, tylko szybko przekierowała nas do Altamedu na pomiar ( koszt 100zł) Po konsultacji z ortopedą dziecięcym w innym mieście ,okazało się że dziecko nie wymaga wcale leczenia , nóżki w granicach normy , jest zdrowe!! Nie polecam.

Lekarka w ciągu 5 minut nie wstając zza biurka oceniła wadę u dziecka. Zaleciła ćwiczenia i najdroższe na rynku wkładki korygujące do butów. Jej diagnoza i zalecenia zwalczały jedynie objawy a nie przyczynę wady, co w przypadku rosnącego dziecka negatywnie wpływa na rozwój fizyczny. Wizyta była naprawdę ekspresowa najlepiej chyba by było gdyby dziecko weszło bez skarpet i butów do gabinetu i ubrało je spowrotem juz po wyjściu od tej Pani. Na korytarzu czekało przecież sporo już spuźnionych pacjentów. Na szczęście są świetni fizjoterapeuci którzy potrafią pomóc

Na szczęście są świetni fizjoterapeuci którzy potrafią pomóc

Świetny lekarz specjalista, stosuje bardzo skuteczne metody nie tylko medycyny konwencjonalnej. Polecam gorąco.

Nie polecam. Lekarka, która zwie się rehabilitantką, a nią nie jest. Jest urzędnikiem, który wypisuje tylko skierowania, a sama nie potrafi nic poradzić. Dostaje dużo pieniędzy z NFZ, a pieniędzy na realizację rehabilitacji u prawdziwych rehabilitantów nie ma. Po co wydawać tyle pieniędzy na głupie porady, kiedy leczyc trzeba. Nie zna się na rehabilitacji. Pracuje we wszystkich możliwych miejscach, wiadomo dlaczego...Nie polecam !!!