lekarz Beata Piątkowska-Kamieńska

Dermatolog, Wenerolog

2,9

Sprawnie i szybko. Miałam włókniaka na lewej stronie nosa. Nie dodawał mi urody. Pani doktor obejrzała dokładnie nos i powiedziała że to drobnostka. Zabieg wymrażania trwał kilka sekund. Dziś mija dwunasty dzień po zabiegu. W lustrze po włókniaku nie widzę śladu. Polecam.

Sprawnie i szybko.
Miałam włókniaka na lewej stronie nosa.
Nie dodawał mi urody.
Pani doktor obejrzała dokładnie nos i powiedziała że to drobnostka.
Zabieg wymrażania trwał kilka sekund.
Dziś mija dwunasty dzień po zabiegu.
W lustrze po włókniaku nie widzę śladu.
Polecam.

Miałem jakieś narośla na łysiejącej głowie. Pani Doktor powiedziała, że to jakieś rogowacenie. Zamroziła to coś ciekłym azotem i powiedziała, że powinno odpaść. Gdy po ponad tygodniu wybierałem się na poprawkę obydwa narośla wykruszyły się. Jestem bardzo zadowolony z wizyty.

Wspaniała, przemiła Pani doktor z troskliwym podejściem do pacjenta. Szczegółowo wyjaśnia przyczyny choroby, posiada szeroką wiedzę z zakresu dermatologii.

Byłam u tej Pani pierwszy i ostatni raz. Nawrzeszczała na mnie. Była niemiła wręcz bezczelna. Na wizyty umawia od 8:00, a prace zaczęła o 8:40. Nieważne, że pacjenci czekają, ale nadrobiła czas przyjmując każdą osobę na 5 minut. Totalnie niekompetentna. O czymś świadczy fakt, że można się do niej umówić z dnia na dzień. NIE POLECAM!!!

Byłam u tej Pani pierwszy i ostatni raz.
Nawrzeszczała na mnie.
Była niemiła wręcz bezczelna.
Na wizyty umawia od 8:00, a prace zaczęła o 8:40.
Totalnie niekompetentna.
O czymś świadczy fakt, że można się do niej umówić z dnia na dzień.
NIE POLECAM!!!

Kompleksowość usługi na dość miernym poziomie. tak jak wcześniej wspomniano małe i mechaniczne zainteresowanie pacjentem. Osobom mogącym czekać na wizytę polecam przychodnie przy szpitalu klinicznym na ulicy Przybyszewskiego.

Małe zainteresowanie problemem pacjenta.

Małe zainteresowanie problemem pacjenta.

Przemiła, kompetentna lekarka. Stawiane przez Panią doktor diagnozy są trafne a leczenie skuteczne.