Wenerolog

kILKA DNI TEMU BYŁAM Z MAMA U pANI DOKTOR- POLECAM, MIŁA ,WSZYSTKO WYTŁUMACZY, PROFESJONALISTA.dWA LATA WCZEŚNIEJ LECZYŁA MOJEGO SYNA- BYLIŚMY I JESTESMY BARDZO ZADOWOLENI. PpANI DOKTODZIEKUJEMY.
Warszawa Wenerolog dr hab. n. med. Beata Młynarczyk-Bonikowska

lek. med. Anna Kostrzewa

Gabinet Dermatologii i Dermatologii Estetycznej
ul. Rumiana 73

wizyta już od 70
Doktor Anna Kostrzewa prawidłowo rozpoznała problem, który dotyczył zarówno mnie, jak i córki, którą zabrałam na wizytę. Niestety pomimo, że wizyta trwała zaledwie 5 minut i polegała na wypisaniu recepty na 1 maść i 1 antybiotyk, lekarka pobrała podwójną stawkę - 300 złotych. Ograniczyła się do napisania krótkiej instrukcji stosowania leków, na pytania odpowiadała krótko i powierzchownie. Rozważałam wcześniej skorzystanie z usług dodatkowych oferowanych w gabinecie, jednakże w tej sytuacji ...
Opinia dodana przez: Małgorzata

Medycyna Estetyczna Szczecin Barbara Kumpin
ul. Leopolda Okulickiego 46
Szczecin

Bardzo serdecznie polecam!
Pani doktor profesjonalnie i rzeczowo podchodzi do pacjenta. Trafna diagnoza i szczegółowe wyjaśnienie sposobu leczenia zarówno u męża jak i mnie.
Już poleciłam znajomym!!!
Opinia dodana przez: Elżbieta
Koszalin Wenerolog lekarz Agnieszka Niedźwiecka

lekarz Agnieszka Niedźwiecka

Gabinet Dermatologii Ogólnej i Estetycznej
H. Modrzejewskiej 33, 75-721
75-721 Koszalin

wizyta już od 130
Pani doktor bardzo miła, rzeczowa i kompetentna.Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze, wszystko dokładnie tłumaczy i poświęca czas dla pacjenta. Serdecznie polecam!!!
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Agata Urbańska

Ginekolog, Wenerolog

Wenerolog dr Anita Tarajkowska-Olejnik

dr Anita Tarajkowska-Olejnik

Dermatolog, Dermatolog dziecięcy

Świetna lekarka! Bardzo pomogła mi z moim problemem. Jest bardzo miłą, opanowaną i doświadczoną osobą. Wizyty u niej są zdecydowanie przyjemne i bezstresowe, dlatego z serdecznością ją polecam!
Warszawa Wenerolog dr n. med. Agnieszka Kardynał

dr n. med. Agnieszka Kardynał

Centrum Medyczne DERMIQ
ul. Wielicka 38
02-582 Mokotów, Warszawa

wizyta już od 170
Przemiła pani doktor, poznała się na chorobie dziecka bez dłuższego zastanowienia przy czym dwóch pediatrów odsyłało nas do domu na tygodniową obserwację nie wiedząc co dziecku dolega i nie kierując nas do specjalisty. Widać że Pani Doktor ma rzetelną wiedzę, wszystko nam objaśniła i odpowiedziała na każde pytanie. Ma również świetne podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Dorota
Warszawa Wenerolog dr Olga Warszawik-Hendzel

dr Olga Warszawik-Hendzel

Specjaliści Dermatolodzy - Euderm
Grójecka 186/309

Na wizycie u Pani Doktor byłam w poradni na ul.Koszykowej. Jeszcze wcześniej miałam wycinane znamię-ranka zszyta ładnie,bez problemów. Jeśli chodzi o wizytę to Pani Dr Warszawik jest bardzo uprzejma, wysłuchała do końca , z cierpliwością odpowiadała na zadane pytania.Sprawdziła kiedy była robiona kontrola całościowa znamion,czyli nie traktuje pacjenta przedmiotowo.Osoba godna polecenia i dobra w swoim fachu.
Opinia dodana przez: Paulina