lekarz Katarzyna Podoleclekarz Katarzyna Podolec - zdjęcie profilowe

lekarz Katarzyna Podolec

Dermatolog, Wenerolog

Lek. med. Katarzyna Podolec to specjalista dermatologii i wenerologii. Zawodowo związana jest z Kliniką Dermatologii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, oraz z Centrum DER-MED.
W naszym gabinecie Pani Doktor wykonuje następujące zabiegi:

Pani doktor wydaje się być kompetentną lekarką, a do tego z pewnością miłą i kulturalną. Z uwagą wysłuchuje pacjenta i wykonuje należycie badania. Weryfikuje stawianą diagnozę (w moim przypadku zleciła dodatkowe darmowe badanie). Umawiając się na określoną godzinę, wchodzi się zazwyczaj później, ale wynika to z poświęconego czasu dla pacjenta. Pani doktor ma indywidualne i profesjonalne podejście do pacjenta. Ogólnie polecam.

Ogólnie polecam.