dr n. med. Małgorzata Misterskadr n. med. Małgorzata Misterska - zdjęcie profilowe

dr n. med. Małgorzata Misterska

Dermatolog, Wenerolog

Zapraszam Państwa na konsultacje dermatologiczne i wenerologiczne.

Zapraszam Państwa na konsultacje dermatologiczne i wenerologiczne.

Jestem dermatologiem z prawie 10-letnim doświadczeniem klinicznym i praktycznym. Pracę doktorską pt. "Rozwój dermatologii uniwersyteckiej w Poznaniu do końca XX wieku" obroniłam w 2008 roku, specjalizację z dermatologii i wenerologii zdałam z oceną bardzo dobrą w 2010 roku. Poprzez codzienną pracę w Katedrze i Klinice Dermatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu (z którą jestem związana od 2004 roku ) oraz dzięki uczestnictwu w specjalistycznych szkoleniach, dysponuję rzetelną wiedzą o nowoczesnych i skutecznych metodach diagnozowania i leczenia różnorodnych chorób skórnych. Dokonuję dermatoskopowej oceny znamion barwnikowych. Możliwe jest również profesjonalne usuwanie zmian barwnikowych oraz włókniaków przez współpracującego chirurga.
Laserem CO2 usuwam: włókniaki miękkie, brodawki wirusowe (kurzajki), brodawki płaskie twarzy, kończyn górnych, naczyniaki rubinowe, brodawki łojotokowe, ogniska rogowacenia słonecznego.

W swoim gabinecie zapewniam fachową opiekę w miłej atmosferze.

Dr med. Małgorzata Misterska
specjalista dermatolog i wenerolog

Znajomość języków obcych:
Angielski - płynnie

PRZEBIEG PRACY ZAWODOWEJ:

Od 01.10.2003 – lekarz stażysta - Szpital Wojewódzki w Poznaniu ul. Juraszów 7/19.
Od października 2004 r. - Studia Doktoranckie w Katedrze i Klinice Dermatologii UM w Poznaniu.
Praca doktorska: „Rozwój dermatologii uniwersyteckiej w Poznaniu do końca XX wieku” obroniona w 2008. Promotor prof. dr hab. Magdalena Czarnecka-Operacz.
W październiku 2010 Specjalizacja z dermatologii i wenerologii – egzamin państwowy z oceną bdb.
Od 2004 do 2014 roku praca na Oddziale Klinicznym oraz w Przyklinicznej Poradni Katedry i Kliniki Dermatologii UM w Poznaniu, w gabinecie prywatnym oraz w poradniach

PUBLIKACJE

1. A.Neneman, M.Gordon, K.Feliksik-Skrobich, M.Misterska, M.Mazur, Z.Adamski.
Tytuł: Łuszczyca zwyczajna u pacjentów z zespołem Downa, zespołem Turnera i zespołem Ehlersa-Danlosa - opis przypadków.Czasopismo: Prz. Derm.Szczegóły: 2014 : T. 101, nr 2, s. 138-139.Uwagi: IX Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe "Dermatologia 2014 - oczekiwania i potrzeby". Polska Akademia Dermatologii i Wenerologii. Wisła, 29 V-1 VI 2014 r.

2. M.Mazur, K.Zakrzewska, M.Misterska, Z.Adamski, R.Żaba.
Tytuł: Ostra postać sarkoidozy (zespół Löfgrena) u chorej leczonej etanerceptem z powodu łuszczycowego zapalenie stawów - opis przypadku.Czasopismo: Prz. Derm.Szczegóły: 2014 : T. 101, nr 2, s. 139.Uwagi: IX Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe "Dermatologia 2014 - oczekiwania i potrzeby". Polska Akademia Dermatologii i Wenerologii. Wisła, 29 V-1 VI 2014 r.

3. M.Dudziak, K.Grobelny, M. Mazur, M. Misterska, R. Żaba, Z. Adamski.
Tytuł: Porfiria skórna późna u pacjenta hemodializowanego w przebiegu przewlekłej niewydolności nerek - opis przypadku.Czasopismo: Prz. Derm.
Szczegóły: 2014 : T. 101, nr 2, s. 139-140.Uwagi: IX Sympozjum Naukowo-Szkoleniowe "Dermatologia 2014 - oczekiwania i potrzeby". Polska Akademia Dermatologii i Wenerologii. Wisła, 29 V-1 VI 2014 r.

4. W. Silny, M.Misterska.
Tytuł: Katedra i Klinika Dermatologii.
Tytuł całości: W: Album 20-lecia Wydziału Lekarskiego II Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. : Dwadzieścia lat w służbie uniwersyteckiej medycyny, nauki i dydaktyki - 1992-2012.
Odpowiedzialni za całość: redakcja: Pod red.: Andrzeja Tykarskiego, Bogdana Miśkowiaka i Michała Musielaka.Adres wydawniczy: Poznań : Wydaw. Nauk. Uniw. Med. im. Karola Marcinkowskiego, 2012.Strony: s. 413-419, il.

5. M. Misterska, A. Polańska.
Tytuł: Wprowadzenie.
Tytuł całości: W: Atopowe zapalenie skóry. Red.: Wojciech Silny.Adres wydawniczy: Poznań : Termedia Wydaw. Med., 2012.Strony: s. 7-9 bibliogr.

6. M. Misterska, H.Walkowiak, J. Szulczyńska-Gabor, M. Czarnecka-Operacz, R. Żaba, W. Silny.
Tytuł: Nietypowa lokalizacja i przebieg vasculitis nodosa - opis przypadku.
Tytuł angielski: An unsual location and progress of vascultis nodosa - case report.Czasopismo: Post. Derm. Alerg.Szczegóły: 2010 : T. 27, z. 2, s. 126-130, il. bibliogr. abstr. streszcz.

7. M. Misterska, H. Walkowiak, W. Silny, M. Czarnecka-Operacz, R. Żaba.
Tytuł: Trudności diagnostyczne nabytych zmian barwnikowych podudzi - opis przypadku oraz przegląd literatury.Tytuł angielski: Diagnostic difficulties in acquired hyperpigmentation of the lower limbs - a case report and review of literature.Czasopismo: Post. Derm. Alerg.
Szczegóły: 2010 : T. 27, z. 6, s. 504-510, il. tab. bibliogr. abstr. streszcz.

8.M.Misterska, J. Szulczyńska-Gabor, Ryszard Żaba.
Tytuł: Etiopatogeneza, obraz kliniczny i leczenie bielactwa.
Tytuł angielski: Aetiopathogenesis, clinical picture and treatment of vitiligo.
Czasopismo: Post. Derm. Alerg.Szczegóły: 2009 : T. 26, z. 4, s. 212-223, il. tab. bibliogr. abstr. streszcz.

9.M. Misterska, J.Szulczyńska-Gabor, W. Silny, M. Czarnecka-Operacz, R. Jankowski, R.Żaba.
Tytuł: Nawracające owrzodzenia neutroficzne u pacjentki z przepukliną oponowo-rdzeniową - opis przypadku.Tytuł angielski: Reccurent neutrophic ulcerations in a patient with meningomyelocele - case report.Czasopismo: Post. Derm. Alerg.
Szczegóły: 2009 : T. 26, z. 4, s. 233-238, il. bibliogr. abstr. streszcz.

10.M. Misterska, J. Szulczyńska-Gabor, R. Żaba.
Tytuł: Współczesne poglądy na etiopatogenezę i leczenie gruźlicy skóry.
Tytuł angielski: An update on the etiopathiology and possibilities of the treatment in cutaneous tuberculosis.Czasopismo: Now. Lek.
Szczegóły: 2009 : R. 78, nr 5-6, s. 339-348, tab. bibliogr. streszcz. summ.

11. M. Misterska, R. Żaba, G. Grzybowski, W.Samborski.
Tytuł: Przypadek sklerodermy układowej z nasilonymi zmianami skórnymi i objawami zapalenia wątroby.Czasopismo: Pol. Prz. Nauk Zdr.Szczegóły: 2007 : supl., s. 25.
Uwagi: III Konferencja Naukowo-Szkoleniowa Poznańsko-Szczecińskie Spotkania Reumatologiczne Kołobrzeg, 10-12 V 2007. Streszczenia doniesień zjazdowych.

12.M. Misterska, J. Szulczyńska-Gabor, A. Helak, R. Żaba.
Tytuł: Twardzina układowa współistniejąca z przewlekłym zapaleniem wątroby. Opis przypadku.Tytuł angielski: Systemic sclerodermia associated with chronic hepatitis. Case report.Czasopismo: Post. Derm. Alerg.
Szczegóły: 2007 : T. 24, z. 3, s. 144-149, il. bibliogr. abstr. streszcz.

Polecam, leczenie zakończyło się po drugiej wizycie skutecznie, jestem zadowolony z leczenia Pani doktor polecam Edward .

Choruję na łuszczycę. Poszłam do Pani doktor po pomoc. Przepisała mi odpowiednie maści i szampon. Stosowałem zalecane leki przez kilka tygodni i skutecznie łuszczyca ustąpiła. Serdecznie polecam!!!

Moje 10letnie dziecko chwyciło świerzb. Pani doktor odpowiednio dobrała leki, dzięki czemu dziecko szybko powróciło do zdrowia. Profesjonalne, miłe, rzeczowe. Takie są wizyty u Pani doktor. Serdecznie polecam!!!

Córka 15sto letnia miała trondzik na twarzy. Profesjonalnie zdjagnozowała problem i skutecznie wyleczyła córkę. Bardzo serdecznie polecam Kontakt do Pani doktor: Prywatne Gabinety Lekarskie ul. Kościelna 26/22 60-538 Poznań tel: 616713380 tel: 791666105

Kontakt do Pani doktor:
Prywatne Gabinety Lekarskie
ul. Kościelna 26/22
60-538 Poznań
tel: 616713380
tel: 791666105

Zgłosiłem się do doktor Misterskiej z problemem skórnym.Natychmiast rozpoznała chorobę,skutecznie zdiagnozowała i wyleczyła zmiany skórne.Polecam wszystkim,bardzo dobra,konkretna i miła lekarka! Maciej Rybicki

Maciej Rybicki

Bardzo polecam Panią Doktor! Byłam z synkiem, 3 lata, AZS. Do tej pory zmiany na skórze często nawracały i nadkażały się od drapania i dziecko było niespokojne, szczególnie w nocy. Pani Doktor zaleciła Pimafucort na zmiany zainfekowane i Protopic do przewlekłego stosowania i skóra syna jest idealna już 2 miesiące! Pani Doktor jest przemiłą i kompetentną lekarką i bardzo gorąco zachęcam, aby udać się do niej po rozwiązanie skórnych problemów!

Polecam Panią doktor. Miła , elokwętna , dokładna. Polecam zwłaszcza kobietą oraz dziecią gdyż Pani doktor jest również pediatrą. Choroby skórne a zarazem problemy z wypadaniem włosów tj. łysieniem plackowatym wymagają podejścia do chorego w sposób lucki i delikatny , a taka jest właśnie Pani doktor.

nie polecam, wizyta krótka błędna diagnoza, brak efektu leczenia

nie polecam, wizyta krótka błędna diagnoza, brak efektu leczenia

Byłam z dzieckiem 5-letnim z ATOPIĄ.Postawiła prawidłową diagnozę,bardzo dużo czasu poświęciła mojemu dziecku.Skutecznie nam pomogła.Dziękuję,polecam Panią doktor. Dr Małgorzata Misterska NZSOZ "MEDICINA" Dermatolog 60-688 Poznań-Stare Miasto 61 823 47 11 ul.Oś.Marysieńki 25 61 823 47 49 przyjmuje:wtorki,czwartki;14.30 - 18.30

Dr Małgorzata Misterska NZSOZ "MEDICINA"
Dermatolog 60-688 Poznań-Stare Miasto
61 823 47 11 ul.Oś.Marysieńki 25