Dermatolog Poznań

Dermatolog Poznań dr n. med. Małgorzata Misterska

Prywatny gabinet Medycyna z Sercem
ul. Kościelna 26/22
Poznań

Choruję na łuszczycę. Poszłam do Pani doktor po pomoc. Przepisała mi odpowiednie maści i szampon. Stosowałem zalecane leki przez kilka tygodni i skutecznie łuszczyca ustąpiła. Serdecznie polecam!!!

Opinia dodana przez: Anita
Wolny termin: 28 Cze o 14:30. Sprawdź inny. # 2

MALIJA CLINIC
ul. Krakowska 4
61-889 Poznań

Właściwa osoba na właściwym miejscu! Poświęcił wystarczająco czasu, ma wiedzę, zapisał dobre leki, które pomogły. Polecam!

Opinia dodana przez: Weronika
Dermatolog Poznań lekarz Weronika Chorążyczewska

Ostima - specjalistyczna terapia manualna
Emilii Sczanieckiej 1a/24
Poznań

Jestem po kilku poważnych operacjach i cóż - moje ciało szpecą naprawdę mało atrakcyjne blizny. Dla kobiety to naprawdę duży kłopot, nie czuję się komfortowo ani w stroju kąpielowym, ani tym bardziej przed mężem...Udalam się do doktor Chorązyczewskiej z polecenia i powiem szczerze, że naprawdę odżywam. Oczywiście to długi proces, blizny nie znikną w tydzień czy dwa, ale widzę zmiany i wierzę w efekty.

Opinia dodana przez: Marta Jaśkowiak

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Ciągle pozostaję pod wrażeniem oczarowania, które wywołała wizyta u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm, znakomita komunikacja, cechy, które dzisiaj można szukać już chyba tylko w literaturze lub rezerwatach przyrody.
Znakomity diagnosta.
Wywiad zebrany szczegółowo niczym w filmie " Dr House", plus ...

Znakomity diagnosta.
Wywiad zebrany szczegółowo niczym w filmie " Dr House", plus doświadczenie i wiedza Pani Doktor pozwoliły na postawienie właściwiej diagnozy i rozwiązanie zagadki, z którą od 10 lat nie mógł poradzić sobie żaden dermatolog.

Opinia dodana przez: Edyta

dr Przemysław Trzeciak

Dermatolog, Wenerolog

ASPAZJA Instytut Zdrowia i Urody
Lukrecjusza 3
60-461 Poznań

Chodzę do Pana Trzeciaka do Aspazji.Lekarz godny polecenia, przede wszystkim fachowiec, wie co robi i mówi. Jakość usług na wysokim poziomie. Byłam na kilku zabiegach u Pana Trzeciaka w tym poprawiał błąd innego lekarza. Doskonały jeśli chodzi o botox i wypełnienia. Polecam ten gabinet. Sama chodzę do dr Trzeciaka lub do dr Orłowskiej w Aspazji.

Opinia dodana przez: Kasia

ul. Międzyborska 69
60-162 Poznań

Bardzo fajny i dobry lekarz. Miła i uprzejma osoba. Jasno i rzeczowo wszystko tłumaczy. Do tej pory jej zalecenia pomogły mi na wszystkie moje problemy. Polecam.

Opinia dodana przez: Gosia
Dermatolog Poznań lek. med. Aleksandra Szewczyk

Lekarz. Prywatne gabinety lekarskie
ul. Emilii Sczanieckiej 1a/24, 60-215 Poznań
Grunwald, Poznań

bardzo dobry i sympatyczny dermatolog, spostrzegawczy i skrupulatny.
Diagnoza i leczenie na piątkę ;)

bardzo dobry i sympatyczny dermatolog, spostrzegawczy i skrupulatny.
Diagnoza i leczenie na piątkę ;)

Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Oliwia Jakubowicz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Filia Nr 1 Poznań
plac Kolegiacki 12A
61-841 Poznań

Jestem zadowolony z wizyty u Pani Doktor. Przepisane mi leki zaczynają pomagać mojej skórze. Palce już nie swędzą a dzięki odpowiednim preparatom czuję, że nareszcie głowa oddycha. Co prawda problem powraca i mała obawa co będzie jak leki się skończą - ale to już mały szczegół :D Ważne, że coś już się zmienia na lepsze :D Pozdrawiam Panią Doktor :D

Opinia dodana przez: Krzysztof

Przychodnia Wielospecjalistyczna
Juraszów 7/19
60-479 Poznań

Sympatyczna, empatyczna, kompetentna. polecam z czystym sumieniem. Nie raz wyprowadzała mnie i członków mojej rodziny z problemów skórnych.

os. Wichrowe Wzgórze 22 lok. 131
61-678 Poznań

Świetny lekarz, który wszystko wytłumaczy. Usuwałam również u lekarza znamiona- szybko i bezboleśnie. Zawsze uśmiechnięta i miła. Polecam!

Opinia dodana przez: Paulina